Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek nehezen megy a tanulás,...

Akinek nehezen megy a tanulás, nem tud figyelni órán mert unalmas az anyag, ez nehézkes, nem normális embernek számít?

Figyelt kérdés

Mit csináljon az ember, ha az unalmas dolgokra képtelen pár másodpercnél tovább kitartóan figyelni???


Elkapja egyfajta hév, hogy ezt gyorsan abba kéne hagyni..



2015. jún. 1. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, ha unalmas az anyag. Ha nem bírsz figyelni, akkor jegyzetelj, hogy később otthon át tudd nézni.


Én is ezt csináltam végig az egyetemen és bevált. Kivéve akkor, amikor az első sorban bealudtam az unalom miatt. :D

2015. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ennyire unalmas lenne?

ha tényleg mindenki ennyire unná szerintem, nem lenne ennyi ember az egyetemen..


vagy másképp érzékelem az unalmat, vagy mi van..

2015. jún. 1. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából maga az egyetem nem volt unalmas és szeretem a szakmámat. Viszont voltak olyan tárgyak, amiket feleslegesnek tartottam, mint a matek és azokon inkább csak másoltam, mint a robot. Vagy aludtam.


Egyébként de. Rengetegen unják, ezért is fordulhatott elő az, hogy egy 160 fős tantárgyon ott ültünk 15-en; pedig az még érdekes is volt és kapcsolódott a szakmához. A diákok nagy része nem jár az órák 90%-ra, csak amikre muszáj.

2015. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is azt mondanam h probalj meg jegyzetelni es persze ebren maradni kozben :DD egyik baratnom azt csinalta h rettentoen unta a torit es elkezdett kepekben jegyzetelni (igen ez furan hangzik es az is volt de neki szorakoztato volt). Igy azert joval tobb maradt meg neki az anyagbol mert mar nem volt olyan unalmas. Egyetlen hatranya volt a dolognak, a tanar egyszer eszrevette es "buntetesbol" az egesz okori romai tortenelmet fel kellett dolgoznia kepregenyben.
2015. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Villámolvasásnál az ilyent elmetérképnek hívjuk (tág értelemben). Ha érdekel keress rá.
2015. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!