Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerelmes vagyok egy osztálytá...

Szerelmes vagyok egy osztálytársamba (Domi) és az osztálytársaim szerint ő is belém. Elmondjam neki, hogy szerelmes vagyok belé? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval. Domi tavaly azt mondta, hogy egy másik osztálytársamba (Villőbe) szerelmes egy osztálytársamnak bevallotta! De aztán, azt mondta, hogy viccelt! MÉg tavaly kaptam vkitől egy szerelmes levelet, lehet, hogy ő adta!!! Mit tegyek? Elmondjam neki, hogy szerelmes vagyok belé? Előre is köszönöm a válaszokat! Várok sokat! :) 11/L

2015. febr. 3. 19:27
 1/5 anonim válasza:
65%
Lehet ,hogy ő volt de az is felmerül hogy csak valaki szórakozik veled.Ezt nem rossz indulatból mondom!!
2015. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne is foglalkozz vele. Ne nyomulj rá, a fiúk azt a lányt szeretik akinek Értéke van és hagyni kell,hogy ők nyissanak.
2015. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak annyira változó! Néha úgy tűnik, hogy tetszem neki, néha meg rám se hederít... :(
2015. febr. 4. 18:41
 4/5 anonim válasza:
Na elmondtad???
2015. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Nincs bátorságom.
2015. ápr. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!