Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez menyire gáz?

Szerintetek ez menyire gáz?

Figyelt kérdés
Fb-on csak 13 ismerősöm van, abból csak kettő nem rokon. Abból a kettőböl csak az eggyikkel szoktam beszélni, de találkozni nem. Nincs egyetlen egy barátom se, csak azzal az egy személlyel szoktam irogatni.

2015. jan. 24. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nyugi,a helyesírásod gázabb
2015. jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit írtál, abból nem lehet következtetni gázra.

A gáz : [link]

2015. jan. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én párom meg egy népszerű rossfiú és van fent vagy 10 ismeőse, közben ismerik ezren :D csak épp nem a face az élete
2015. jan. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, szerintem az nem gáz ha nincsenek facen barátaid. Viszont hogy amúgy se az már igen. Szerintem szakadj el a facetől és kezd el valami hobbit ahol találkozhatsz emberekkel.
2015. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ott élek, hisz nincs miért/kiért. Nem megyek tömegbe, agorafóbiám van.
2015. jan. 24. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Az senkit sem érdekel hogy hány ismerősöd van facebookon. De a való életben próbálj meg barátokat szerezni, mert a magány viszont nem jó.

Nekem van néhány ismerősöm, akik fenn sincsenek facebookon tizenéves-huszonéves létükre, mégis van rengeteg barátjuk és népszerűek.

2015. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!