Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten milyen progikat...

Budapesten milyen progikat lehet csinálni legjobb barátnővel?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm be költözött és ritkábban találkozunk,de azt szeretnék hasznosan eltölteni.Azon felül,hogy hozzá felmegyünk beszélgetünk,nyugodtan ami nagyon jó,de szeretnénk programokat is.

Árkádba/Sugárba szoktunk menni nézelődni,iszunk kávét vagy beülünk a KFC-be.De jó lenne ha esetleg több napra felmegyek akkor menjünk vhová,de ne mindig az Árkádba.


Én szeretnék utcán csavarogni meg sok mindent megnézni,mert én nem sokat szoktam Pestre járni max az Árkádba.


Mondjuk barátnőm nem az a sétálós,felfedezős típus sajnos.


Mit ajánlotok?


2014. okt. 28. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hamarosan jön a karácsonyi vásárok időszaka, el lehet menni forralt borozni, és szétnézni a kínálatok között. Nézzetek el pár kiállításra, nekem pl nagyon tetszett a World Press Photo nagyon tetszett. Mozi, cirkusz, állatkert, beülhettek egy hangulatos kávéházba vagy pubba. Én az IKEÁban is imádok bolyongani és egész olcsón be lehet kajálni ott. Amit még tudok javasolni, hogy Ma este Színházra mindig felrakják az aznapi előadásokra még még megmaradt jegyeket kicsit olcsóbban, így elmehettek egy darabra is.

Ha jobb idő van el lehet menni a Normafához kirándulni vagy csak a Margit-szigetre, lehet frizbizni, tollasozni...

2014. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!


Legközelebbi találkozó november közepe-vége vagy december eleje lesz szerintem,addigra lesz karácsonyi vásár.

2014. okt. 29. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!