Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Új társaságba kerültem egy...

Új társaságba kerültem egy évvel ezelőtt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus emberek, igazán jól érzem velük magam. Egy bökkenő van csak, hogy ezek az emberek néptáncosok... Vagyis úgy szórakoznak, hogy népzenét hallgatnak és táncolnak rá. Már az is kínos, hogy én alig ismerem az ő zenéjüket, táncolni meg aztán végképp nem tudok rá. És ha egy kicsit iszogatunk, megjön a hangulatuk és táncra perdülnek, én meg legszivesebben elsüllyednék. A régi barátaimmal ellötyögtem ilyen tingli-tangli zenére, de nem volt feltűnő, hogy botlábam van, ők sem tudtak jobban táncolni nálam. De ez nem zavart, eltáncikáltam. Most viszont elfog a jeges rémület, amikor kezdődik a buli, hogy mikor kér fel valamelyik, és én akkor mit fogok hazudni, hogy miért nem táncolok vele... Persze tanulhatnék pár alaplépést, de ők már tizenéve táncolnak, úgysem tudnám magam olyan szintre hozni, hogy élvezetes legyen velem a tánc. Szörnyű, hogy elmegyünk szórakozni-persze olyan helyre, ahol népzene szól-én meg ülök egész este az asztalnál, és nézem, ahogy ropják. Nem neheztelek ezért rájuk, nem várom el, hogy ott üljenek mellettem egész éjjel. Rámehet a barátságom velük arra, hogy ennyire különbözünk? Nem szeretném, régen találkoztam ilyen kedves emberekkel.
2014. júl. 30. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekel a néptánc? Mert ha igen szerntem nagyon szívesen elkezdenek majd tanítani, ha mindezt elmondod nekik is. :-)
2014. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudják, hogy én nem tudok táncolni, próbálkoznak is, hogy majd tánc közben megtanulok... Persze, úgy megy az, könnyen beszélnek. Nincs érzékem hozzá. Attól meg, hogy én ott bénázzak köztük, kiráz a hideg. Jön egy másfajta zene, másfajta tánc és megint ott vagyok, ahol a part szakad...
2014. júl. 30. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiküket pécézd ki és kérd meg, hogy kettesben tanítson Neked lépéseket, mert Neked ciki, hogy botlábad van. Biztos nem fog elutasítani :) Ha ketten gyakoroltok, úgy könnyebben tanul az ember, meg nem leszel olyan görcsös.
2014. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!