Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerelmes vagyok egy, lanyb...

Bokahenrik kérdése:

Szerelmes vagyok egy, lanyb mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar lassan 1 eve ismerem ott es tavaly nyaron el mondam neki hogy szeretem valami jaras feleseg alakult ki kozotunk de utana eltavalodtunk egymastol ez meg ismetlodot mar 3x es most meg erosebbek az erzesemi mikor latom hevesebben ver a szivem,oszeakad a nyevem gorcsol a hassam, de az ezeloti baratja miat nem akkar ugy ?kapcsolatba vagni mert nagyon durvan el dobta es a suli is kozre jatszik mert be akar jutni 1 igen jo iskolaba es olyan mintha ois szeretne engem es azt mondta maradjunk baratok es mostis baratok vagyunk a legjobbak mindent el tudok neki mondani stb.. mit tegyek varjak ra meg be jut a suliba es probalkozak ujra vagy enkabb maradjunk baratok ??
2014. máj. 4. 21:06
 1/3 daridohajnalig válasza:
Tanulj meg írni, azzal le tudod nyűgözni a csajokat.
2014. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Úgy dönts ahogy érzed szerintem nincs értelme várni
2014. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a p.-ba. A szerelem tönkreteszi az embert.
2014. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!