Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit éreznek a melegek?

Mit éreznek a melegek?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy így összességében miért döntöttetek úgy (melegek) hogy inkább a társadalom által kitaszítottként éltek, és nem megpróbáltok rendes párkapcsolatot is? Azért lettetek melegek mert az ellentétes nemet nem tartjátok magatoknak megfekelőnek? inkább egy férfi válaszát várnám, arra kiváncsibb vagyok, mi motiválja az embert ilyenkor.

Megéri nektek ez?? Én inkább megpróbálnám magamban elfojtani ezeket a ferde hajlamokat. Mármint tudnám, hogy a társadalom 90%a nem csipázza a melegeket ezért akármennyire fájna is megoldanám valshogy.

És milyen az a tudat hogy nem házasodhattok össze a párotokkal?


A végén a család és házassághoz kapcsolva egy kis személyes véleménnyel egybekötött kérdés: Magyarországon meleg párok fogadhatnak-e örökbe gyereket? Remélem nem és nem azért mert homofób vagyok vagy ilyesmi... Egy gyerek nem nőhet fel anya vagy apa nélkül! nem teljes úgy a példa amit látni fog. Ráadásul szegény kölköt halálra cikiznék a suliban hogy melegek a szülei...


remélem kapok értelmes válaszokat:)


2014. ápr. 28. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt anya és apa modell is, mégis már oviban is a kislányok tetszettek.

Ilyenkor mi van?


25\L

2014. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én inkább megpróbálnám magamban elfojtani ezeket a ferde hajlamokat."


Pontosan ezzel próbálkoznak.

A hajlamokat elnyomni ugyan nem tudják, de a legtöbb meleg férfi heterónak álcázza magát a külvilág felé. Titokban meg összejárnak bvziskodni, Népligetben oralizálni stb.

Kifelé meg, a világ felé megjátsszák a kemény macsót, aki elítéli a búzákat, bvziznak-zsidóznak-népnemzetieskednek.


Aki felvállaltan meleg, az csak a jéghegy csúcsa, talán 1-5 százalék.

2014. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a "primitív társadalmas" dolgokat hagyjuk inkább.

A meleg válaszolónak köszönöm hosszú és értelmet tükröző válaszát.

Aki megsértődött, esetleg bevágta a durcát az személy szerint engem nem zavar, névtelenül nagy a szája mindenkinek.


Még egyszer leszögezném, nem vagyok homofób, csupán kíváncsi voltam mit éreznek a helyzetükkel kapcsolatban a melegek.


A primitív társadalomra visszatérve: A társadalom egy cseppet sem visszamaradottabb Magyarországon mint akár Franciaországban.

Tessék tudomásul venni, hogy több ezer év szokásait, normáit nem lehet egyetlen egy generáció alatt feledésbe taszítani. A társadalomban berögzött minta évezredek óta, hogy egy pár egy férfiből és egy nőből áll. Ezt nem lehet 50, akár 200év alatt sem elfelejteni.

2014. máj. 4. 13:58
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes Svédországban,és az a többi skandináv államban már rég feledésbe merült ez.Ahogy te fogalmaztál,sőt az erősen vallásos országokban,mint pl Spanyolország is házasodhatnak már,de a dél-amerikai országokban is jobb a helyzet.

A franciák is elég primitívek,ahhoz képest,hogy nyugat-európaiak,nem jó példát hoztál fel.

2014. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem mintha kérdése,egyszerűen józan ész,ha valaki nem tudja felfogni ezt a dolgot,akkor az az ő szégyene,hiányossága.Amúgy pedig már az ókorban is elfogadták a melegeket,a középkorban a vallási agymosással kezdődött meg az üldözésük,ezt ne feledjük el.

SZóval ez nem évezredes hagyomány.Bár nem tudom miért kellene egyáltalán rossz hagyományokat vagy bármiféle hagyományokat fenntartani,aszerint élni.

A világ mindig is változik,változni fog,aki ehhez nem képes idomulni az elveszett ember.

A józan észnek kellene az első szempontnak lennie.

Mellesleg ez pedig olyan dolog,amihez a társadalomnak semmi köze.Mert létezik az egyén fogalma is.És a társadalom is egyénekből áll.

Attól,hogy próbálnak egy egységes dolgot kialakítani,attól még az emberek nem lesznek egyformák,mert az evolúció a sokszínűségre törekszik,ettől lesz életképes egy faj.

2014. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolóval nem értek egyet..


Nem az hogy évezredes hagyomány! amióta létezik az emberiség azzal egyidôs ez a dolog, talán még annál is régebbi. Az emberek a kôkorszakban tudták, hogy sikeres nem lehet egy olyan család ami 2férfibôl áll, hiszen ebbol szaporodás nem lesz. Nem tudom honnan szedted azt hogy az ókorban elfogadták a melegséget, de én utánanéznék a forrásnak a helyedben...


Valaki írta, hogy szemétség valakit a szülei miatt cikizni. Az, de ezt egy 4-10 éves gyerekkel, akármilyen okos, nem tudod megértetni, vagy ha igen, akkor is legbelül cikizné a másik gyereket.


További értelmes, vitakész válaszokat szívesen várok, örülök hogy sikerült ekkora eggyüttérzést kiváltani azokból akik a kérdést olvasták

2014. máj. 5. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!