Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire baj, ha valaki úgy...

Mennyire baj, ha valaki úgy próbál haverkodni, barátkozni, hogy közben kérdezgeti a másikat sok dologról? Így próbál ismerkedni.

Figyelt kérdés
Titeket mennyire zavarna?
2014. ápr. 27. 00:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis róla, a másikról kérdezget úgy értem
2014. ápr. 27. 00:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire nyomulósan csinálja. Mindkét oldalt megtapasztaltam, amikor azt kaptam meg, hogy túlságosan tapadós vagyok, meg azt is amikor annyira jött valaki utánam, és kérdezgetett, elmondta hogy én vagyok a világ legjobb fej embere, hogy csak arra tudtam gondolni, hogy ki akar használni....

Amúgy mindenkinek jól esik a törődés és a figyelem, de mértékkel. Meg nagyon személyeseket se kérdezz mert nem mindenki szívesen beszél ezekről.

2014. ápr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiiii ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy Te hogyan akarsz megismerni valakit, ha nem nyitod ki a szádat, és kérdezel. Valahogyan ez az alapja a barátkozásnak...

Én kifejezetten örülnék neki.

2014. ápr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerdezni OK, de ugyanannyi informaciot is vissza kell adni.
2014. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!