Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elvagyok keseredve?!

Elvagyok keseredve?!

Figyelt kérdés
17éves vagyok,nem volt még soha barátom,és nem értem miért.Nincs a közelemben olyan ember aki tetszene ,és ismerném is.Nem vagyok csúnya,intelligensnek is tartom magam, ezzel arra akartam utalni ,hogy nem olyan lány vagyok akivel nem lehet értelmesen beszélgetni.Nyitott is vagyok,szívesen ismerkedek az emberekkel,mégis szerelem terén nagyon szerencsétlennek tartom magam.Mit tehetnék szerintetek, hogy ez változzon?

2014. ápr. 21. 20:53
 1/3 anonim válasza:
Mert a mai fiúk sajnos a k***ákat szeretik.
2014. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, ráérsz!
2014. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár valószínűleg nem ezt a választ akarod hallani: 17 évesen még nagyon nem kéne aggódnod. Lehet, hogy körülötted most mindenki "szerelmes", de hidd el, szinte senki sem most találja meg "A párját".

Hogy tanácsot is adjak: ne görcsölj rá a dologra, próbáld meg enélkül is élvezni az életet, eljárni barátnőkkel, stb.

2014. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!