Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Előfordulhat olyan, hogy nem...

Előfordulhat olyan, hogy nem megy át egy üzenet Facebookon a címzetthez?

Figyelt kérdés
Még tegnap délután küldtem egy üzenetet egy ismerősömnek aki ha nem is azonnal de pár óra múlva mindig válaszol, viszont tegnap óta semmi nyoma. Az üzenet ott van a beszélgetések között de nincs alatta, hogy 'seen' tehát ha megérkezett megnyitni nem nyitotta meg. Furcsának tartanám ha szándékosan nem olvasná el amit küldtem neki így az lenne a kérdés, hogy megtörténhet-e az, hogy hozzá nem érkezett meg amit írtam?
2014. jan. 20. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat, de azt jelzi a Facebook általában.
2014. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Telefonról küldtem az üzenetet, azon gondolkodtam még, hogy lehet emiatt "veszett el" útközben.
2014. jan. 20. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, simán, főleg ha van rossz akarója az illetőnek. Nem egy üzenet amit nekem irtak tünt már el.
2014. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem erről van szó és nem arról, hogy nem akar válaszolni többé az illető. Nem gondoltam, hogy előfordulhat ilyen úgyhogy tegnap óta vártam a válaszára, de mindeközben esélyes, hogy ő is az enyémre ami igen ciki. Holnap felhívom és kiderül mi a helyzet.
2014. jan. 20. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Jól teszed, nálam is ezt szokták alkalmazni amikor ilyen történik.
2014. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni, ha telefonról küldöm, hogy nem írja ki, hogy látta, pedig már rég válaszolt is rá. Meg van, hogy később ér oda, de mondjuk az csak egy fél óra szokott lenni, de előfordulhat, hogy valamiért többet késik. Olyan nekem még sose volt, hogy ne ment volna el az üzenet. Egyik barátnőm szokott erre rendszeresen panaszkodni, de, hát, nemtudom, mert állati érdekes módon mindig akkor van gond az üzenetátvitellel amikor az elmaradt tartozásait kérem rajta számon vagy kölcsönadott cuccot akarok visszakérni.
2014. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hehe, na igen ha tartozásokról van szó igen jó mesék szoktak születni amivel ki tudják menteni magukat az emberek :D Holnap utánajárok ennek és kiderül, hogy nálunk mi a helyzet.
2014. jan. 20. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:

6 Ne nyeld be a 6-ost.Valószinűleg nálad az lehet amit irtam, ezért ugrott ekkora elannal rá, Valószínűleg törlésre van állítva, vagy mappázza valakinek, de nem jut el a cimzetthez.


A gmail-edet is nézd meg, abba is kivülről bele tudnak kotorni. Nekem rendszeresen van egy ilyen egyedem, és azonnali törlésre állítja át a fiókomba a beérkezendő leveleimet.

2014. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én viszont egy ismerösömnek nem tudok küldeni üzenetet.

Màsnak igen.

Pedig gyakran beszélünk fb-n.

Azt ìrja ki,hogy sajnàlatos hiba történt,próbàlja meg újból.

Tudna valaki segìteni,hogy miért van ez?

2014. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!