Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha én holnap feladok egy...

Ha én holnap feladok egy levelet innen Magyarországból, akkor mikorra ér az USA-ba? 25. -ére igen, vagy jóval később csak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap szombat. Vasárnap nincs posta, 2 nap alatt Európán belül sem ér oda. Kb 10 munkanap.
2013. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Később.
2013. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

óóó. :/

Azárt köszönöm a válaszokat! :)

2013. dec. 20. 21:08
 4/8 anonim válasza:

San Digoban elek , most kaptam Kigyosrol szaraz teszta csomagot Kigyosrol


het nap alatt

2013. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En is Caliban elek. Itt szombaton is van posta. Anyukam feladott egy csomagot (kis boritekban, de nem levelkent jott) penteken en pedig kov. heten szombaton csemegeztem belole :)

25-re mar nem fog ideerni, szerintem. 25-en nincs posta.

2013. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor a drága rokon, csak utólag kapja meg a Karácsonyi üdvözlés. :) Túléli. :) Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 21. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Írjál neki sms-t, vagy e-mailt, vagy üzenj a facebookon, esetleg hívd fel. Ha telefonálsz, vedd figyelembe a hatórás időeltolódást.
2013. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
feladod a levelet, vagy aznap vagy másnap elkerül a regionális gyűjtőbe. általában naponta 1* indul teherautó fel Bp-re. ott szintén feldolgozzák, beledobják az usa-ba tartó dobozba. szintén naponta 1-2 alkalommal vihetnek ki levelet a reptérre. onnan heathrow, köln, münchen vagy frankfurt a cél. ott majd keresnek neki egy repcsit, ami átviszi a tengerentúlra. itt tarthatunk 3-4 munkanapnál.
2013. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!