Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek jó ha valaki 195...

Szerintetek jó ha valaki 195 cm magas? LÁnyok ti járnátok 1 ilyen fiúval? Fiúk ti lennétek ilyen magasak?

Figyelt kérdés
18 éves vok,s 195 cm 14 éves korom óta csak 3 cm-t nőttem.Most kb 80 kg lehetek,arányos testfelépítéssel.Néha zavar h azt mondják h ne vágják e ki a liftnek a tetejét,vagy h nehogy beverjem a fejem stb.Azt hallottam h elvileg a lányoknak a magas fiúk jönnek be de nem vok túl magas?Azt is hallottam h arra jobban figyelnek aki magas,s jobban tisztelik.De én sajnos halkszavú vok.Egy emberrel jól tok beszélgetni,de többel már nem,s sajna a lányok azokra buknak akiknek nagy hangjuk van ,akaratosak, s alfahímek.Nektek mi a váleményetek köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 10. 17:20
 1/9 anonim válasza:
lány vagyok és szerintem semmi gond a magasságoddal .. inkább legyél magas mint alacsony :) (mellesleg jobban szeretik a lányok ha a fiú magasabb egy lánynál) egy ismerősöm 14 évesen 196 cm :D szóval semmi baj a magasságoddal.. ha meg valakinek nem tetszik ne figyelj oda rá ;)
2013. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

csatlakozom :) én is jobban szeretem, ha a fiú magasabb. a barátom és köztem is kb 15 centi különbség van.

nagy tömegben könnyű Téged megtalálni, és azért koncerten se utolsó, ha látsz a sokadik sorból ;)

az pedig, hogy nagy hangod legyen, vagy alfahím legyél, csak azokat a plázamacskákat érdekli, akiknek félrecsúszott az értékrendje és a "háromajtósszekrény" izomTibikre másznak.


Így vagy jó, ahogy vagy! :)


Üdv, L/19

2013. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Imádom a magas srácokat :D bár kicsit gáz, mert én még a 160 centit se érem el, de simán lennék egy ilyen magas fiúval is akár.
2013. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a magas srácokat :)
2013. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, lennék ilyen magas, biztosan jobb, mint így 166 centisen:/


17/F

2013. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

na látod már nem kell aggódnod kedves kérdező :)

*első kommentelő voltam *

2013. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pár éve jártam egy kb. 195 cm magas fiúval, aki nem csak magas volt, hanem nagydarab is. 160 cm vagyok és 50 kg, baromira nem illettünk össze külsőre, de egyáltalán nem zavart. Sose volt bajom a magas fiúkkal, viszont egy nálam alacsonyabbal nem biztos, hogy össze tudnék jönni.
2013. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haha, mondom én hogy nincs esélyem ilyen magassággal:D Na de ilyen csajok mellett hülye is, aki barátnőt akar:P
2013. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és csak 170 cm, de ha választhatnék 185 körül lennék legszívesebben. De ha a jelenlegi és a 196 cm között kellene választani, akkor inkább a 196, még mindig jobb mint alacsonynak lenni :D
2013. nov. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!