Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valakinek kedve levelezni?...

Van valakinek kedve levelezni? (papíron)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a régi levelek, amiket még fel kellett adni postán. Olyan levelezőpartnert keresek aki kommunikatív és barátságos.

2013. nov. 9. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, én szívesen jelentkeznék, de anyukám a széltől is óv, és szinte fura lenne neki, ha mindennap/héten levelet küldenék a postán. :/
2013. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

e-mail olcsóbb, max kinyomtatod magadnak..

rossz helyen keresel.

2013. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (valamennyire fontos a kor ilyen esetben is)
2013. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem lenne.
2013. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"e-mail olcsóbb, max kinyomtatod magadnak.." xD

Egyszer korházban voltam ott ismerkedtem meg egy lánnyal, akivel utánna jó darabig leveleztünk. Akkor még nem volt ennyire netfüggő mindenki, akkor kezdett bejönni, néhány éve. A lényeg, hogy néha teljesen lényegtelen dolgokról írtunk, de mindig jólesett olvasgatni meg válaszolni is. Mai napig bánom, hogy abba hagytuk, azóta nem is tudok róla semmit. Aranyos ötlet szerintem. :)

2013. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy, 35-40 év körüli, okos, diplomás vagy legalább sok téma iránt aktívan érdeklődő, vékony, akár csontkollekció, nem kopasz, nem dohányzol, eltűröd a komoly zenét, ha tudsz zenélni plusz pont, szereted az állatokat, a természetet, nem vagy lusta, szeretsz kirándulni, nem vagy elvált, és nincsenek nem veled élő gyerekeid, képes vagy szerelmesnek lenni...

akkor akár levelezhetünk! :-)

2013. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy egy kérdés:

Te marketinges vagy a postán? :D

2013. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok.
2013. nov. 9. 20:04
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nekem lenne kedvem. Én is a hagyományos levelezést támogatom az e-maillel szemben. 23/l
2013. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!