Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért taszítom a fiúkat?

Miért taszítom a fiúkat?

Figyelt kérdés
13 éves koromban iskolát kellet váltanom (költözés miatt). Rettentően utáltak az osztálytársaim, pedig nem csináltam semmit, próbáltam barátkozni, de megállás nélkül szívattak. Azt mondták, ronda vagyok és folyton csúfoltak. Három év után új iskolába mentem, ahol befogadtak, viszont még mindig rengeteg olyan emberrel találkozom (iskolában és az utcán is), aki fintorogva néz rám vagy csak simán lenézően, de van, aki hangosan be is szól (nem szoktam kihívóan öltözködni, szerintem teljesen átlagos a külsőm, szóval nagyon okuk nem lehet rá). Múltkor is a folyosón feltűnően bámult egy srác. Kedvesen rámosolyogtam, mire ő fintorgott és megrázta a fejét valami iszonyat undorral, utána megfordult és röhögve beszélgetett tovább a haverjaival. Miért van ez? Ilyen gáz lennék? /Ha valakit érdekel, küldök privibe képet, ha írtok várost. Őszinte válaszokat szeretnék./
2013. okt. 1. 18:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Miquel! :)


Hát, remélem, hogy én értem félre. Általános iskolás koromban még szinte mindenki kedves volt velem, semmi bajuk nem volt a külsőmmel (és azóta nem sokat változtam). Viszont mióta gimnazista vagyok (7. osztályban kezdtem, most vagyok 11.-es), sokkal többen vannak, akik piszkálnak, mint akik elfogadnak olyannak, amilyen vagyok, és ez nagyon rosszul esik. Lehet, hogy velem van a baj, mert túl komolyan veszem őket, vagy nem tudom.. De sokaknak olyan megvető a tekintetük, ahogy rám néznek, sugárzik belőlük az undor (vagy valami más?). És ezek legtöbbször tök idegen emberek, van, hogy nem is tizenévesek (múltkor egy harmincas évei elején járó, kopasz, tetovált bunkó ordított ki nekem a kocsijából, h milyen ronda vagyok).

2013. okt. 3. 15:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért fintorgott a srác, mert takonyjégcsap lógott az orrodból?
2013. okt. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!