Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki megváltoztatta éltét,...

Aki megváltoztatta éltét, mesélne?

Figyelt kérdés

Sokan kénytelenek változtatni az életükön, mert valami nem jó a jelenlegi életükben. Na ez a változás érdekelne, és az az utáni dolgok hogy alakultak, mik lettek végül. Remélem elég értehtően magyaráztam el :)

Köszi előre is !



2013. aug. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészen oviig teljesen vidám volt a gyerekkorom, egyáltalán nem panaszkodhatok.

Nekem a változást az első osztály jelentette, mert csúfoltak a vörös hajam és frizuráim, ruháim miatt, hangos, túllelkes és "idegesítő" voltam. A legjobb barátom is más iskolába ment, és szó szerint egyetlen ember sem maradt mellettem. Túl naiv és jólelkű kölyökként kihasználtak, bántottak, ahol értek szivattak, aztán átmentem ötödikben egy nyolcosztályos gimnáziumba. Egy- másfél évig még tartottam ezt a senki-sem-akar-egy-ilyen-nyomival-mint-én-haverkodni "életmódot" és a mások-számára-(is?)-kínos-viselkedést, aztán elegem lett.

Szinte... pár hónap alatt levedlettem minden csillámporos, rózsaszín, lányos, cuki cuccomat, visszavettem a hangerőből, szemet-szemért elv alapján elindulva nem toleráltam többé a szivatást, bunkózást, kihasználást. Megváltozott a külsőm, a zenei ízlésem, a jegyeim, a baráti társaságom, ma pedig már ott tartok, hogy tisztelnek a határozottságomért, egyéniségemért és eszemért.

2013. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
általánosban végig az a szürke kis egérke voltam, az a tipikus akit soha senki nem vesz észre, aki mellé csak akkor akarnak ülni, amikor dolgozat van...mindig volt egy legjobb barátnőm, de volt h annyi sem, gyakran voltam kiközösítve és rengeteget sírtam, mindennap úgy keltem fel, h majd Ma, előbújok a sarokból, bátor leszek és szórakozni megyek a többiekkel és új barátokat szerzek, de sose ment, sosem voltam elég bátor...aztán új suliba mentem, és 9. végén, valahogy összebarátkoztam a suli nagyszájújával, elhívott mindenhova és a többiek is megkedveltek...egyre több embert ismertem meg és egyre bátrabb is lettem ettől :) ma már minden rendben van és nincsenek önértékelési problémáim :)
2013. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Depressziós voltam 2 évig, majdnem kicsaptak, de erről részletesen nem szeretnék mesélni. Nagyon rosszul voltam, és rosszá is tettem a környezetemet. Aki ma találkozik velem, nem érti, hogy lehetséges ez a változás. Teljesen átfordultam, egy másik ember vagyok, egy teljesen új, másik életem van. Ez vagyok igazán én, aki a "helyemet átvette" anno a depimben, az már nincs. :D Igazán boldog vagyok, mindent sikerül megcsinálnom, nagyon jó dolgokat adok, és így nagyon jó dolgokat kapok. : )

Ha érdekel hogyan? Akkor írj nekem! : )

2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megy a privat mindjart ! :)
2013. aug. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!