Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hany evesen keztetek el...

Ti hany evesen keztetek el eljarni?

Figyelt kérdés
mondjuk beulni kavezoba,pubba? es akkor meddig engedtek el es milyen szabalyokkal? es discoba? en 15 eves vagyok es anyaek mar elengednek este 10-11ig a varosba a baratnoimmel. persze csak ha tudjak hogy hova es kivel megyek. de a baratnoimet meg delutan se engedi el... nekem ez annyira megdobbento hogy egy 15 eves lanyt nem engedik el delutan 5ig egy kavezoba.
2013. júl. 13. 19:25
 1/6 anonim válasza:
12-13 évesen már diszkoba jártunk nagyban :DD ez tényleg megdöbbentő amúgy és a szülők megfogják szívni, mivel annyira visszatartják , hogy el valószínűleg ha elengedeik el fog zülleni..
2013. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja enis igy gondolom hogy majd ha 18 evesen elmehet bulizni akkor mindent egyszerre kiakar probni drog,fu stb.
2013. júl. 13. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Én legelsőnek 14 évesen voltam diszkóban. Azóta folyamatosan eljárok ide oda. Az időt eddig még nem szabták meg, csak mondták azért ne reggelig legyek. (Szilveszterkor mondjuk reggel fél 6-ig voltam.:D) Mindig mondom nekik, hogy 3-4 óra fele jövök, vagy 5 óra körül..

15 éves vagyok jelenleg, még másfél hónap és töltöm a 16-ot.

2013. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 évesen már minden délután eljártunk mindenfelé, főleg a szülők tudta nélkül, suli után. Sörözgettünk, az egyik srác rászokott a cigire, úgyhogy kb. havonta 3x leültünk a Duna partra sörözni és füstölni, ezek mellett csajoztunk, biliárdozni jártunk, stb. Most 15 évesen már szülői engedéllyel eljárhatunk bulizni.
2013. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kávézóba meg ilyen helyekre igazából mindig el voltam engedve, diszkóba, kocsmábam szóval ilyen esti helyekre meg 14 éves koromba kezdtek elengedni.
2013. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudnátok ajánlani egy-két kávézót Pesten? Nincs pofám beülni a nagyobb helyekre, egyből kinéz a kávézó nyilvánvaló célközönsége, a 20-30 éves korcsoport.
2013. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!