Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » ELTE egyetemi gólyabuliba...

ELTE egyetemi gólyabuliba (holnap este) 34 évesen levelezősként elmenni?

Figyelt kérdés

Újra egyetemista lettem, 34 vagyok, nyilván levelezőn.


Az Orientációs Napon hangsúlyozták is, hogy mi is ugyanúgy az egyetem polgárai vagyunk, minden rendezvényre várnak minket is.


Szerintetek ennyi idősen nem lógnék ki onnan nagyon?


Szeretek bulizni, szoktam is, és leginkább hozzám hasonló korúakkal.


Nem a fiatal lányokra hajtani mennék, csak az a kérdés, hogy ha mindenki vagy a nagy többség 18-20 éves korú, akkor nem lógnék ki onnan nagyon?


Vagy szoktak lenni idősebbek is?



tegnap 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Ha életükben először ájultrészeg gólyalányokat akarsz farkalni, akkor soha jobb alkalom. :D

Más hozzáadott értéke nem nagyon lesz az életedhez.

tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmehetsz megnézni, ha nem tetszik, eljössz.

Levelezőn meg még idősebbek is szoktak lenni, néha még nappalin is.

tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő tanulni és tök jó, hogy ennyi idősen belevágtál a dologba, de 34 évesen elmenni egy gólyabuliba alsóhangon kellemetlen minden nézőpontból. Igen, rohadtul kilógnál a 18 évesek között, mert a többi felnőtt (aki nagyrészt levezelőre jár) nagy eséllyel nem lesz ott.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!