Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám hatásosan...

Hogyan tudnám hatásosan kezelni, azt az embertípust, aki direkt arra megy rá, hogy belekössön valamibe amiről nem tehetek, direkt veszekedést provokáljon, ebben éli ki magát?

Figyelt kérdés
Kereskedelemben dolgozom és már nagyon a végét járom mentálisan az ilyen emberek miatt, nem tudom kezelni őket és látom élvezik mikor látják hogy felhúzom magam az ilyenek az egész napomat elcseszik.
tegnap 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ne húzd fel magad. A veszekedésnek legalább két résztvevője van, ha passzív maradsz akkor nincs kinek és nincs kivel veszekedni. Csendben csinálod tovább a dolgod és nem veszed fel a provokációt. Ha ennyire nem vagy mentálisan képes, akkor lehet nem a megfelelő helyen dolgozol.
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Vevők? A vevőnek mindig igaza van. Akkor is, ha nincs. Ajánld fel neki, hogy hívod a főnököt. Intézze el ő a panaszt, nem neked kell.
tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani, hogy ezek szerint a kereskedelem nem neked való. Ott ez megy, és mindig ez fog menni, és tolerálni kell. Én sem megyek ilyen munkahelyre, mert az elsőnek, amelyik felemeli a hangját, beleverném a hülye fejét a pult sarkába. Húszévesen volt ilyen melóm, PC boltban dolgoztam. Három hónapig bírtam. Ebből kettőben zárva voltunk.
ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ez egy széles körben tévesen idézett mondás Harry Gordon Selfridge-től származik, a londoni Selfridge's áruház alapítójához. Valójában a következőt mondta: "The customer is always right in matters of taste", azaz "A vásárlónak ízlés dolgában mindig igaza van". Így pedig egészen mást jelent. Nem azt, hogy úgy beszélhet az eladókkal, mintha a seggéből rángatta volna elő őket.
ma 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, eü-ben dolgozom, ezt szeretem és tudom kezelni az embereket, de kereskedelemben 1 hónapot nem bírtam, ki érti ezt...

Nem volt olyan kollégám aki őszintén szerette amit csinált, nem volt kiégve, vagy ha minimálisan szerette is, nem szívott el minimum fél doboz cigit egy nap, pláne "a" bizonyos embertípus után. Ezt SENKI nem bírja mentálisan.

Olyan ez mint a bányászat vagy a szalagmunka; az ember jobb híján csinálja.

ma 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, érthető, hiszen az eü-ben, ha az "ügyfél" bunkó, leszedálod és mindjárt nyugi van. :)
ma 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!