Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hanyszor talalkoztok ilyennel...

Hanyszor talalkoztok ilyennel az utcan?

Figyelt kérdés

Ha lehet ne iteljetek el, nem önsajnalat.


Voltam masszsazson es elegge ciki volt, mert a bal karom... hat major depressziv diagnozisom van de nem erdekel a titulus. Lenyeg, hogy a masszőztől kérdeztem mert belemerültünk a temaba, es kerdeztem ezt milyen gyakran latja az utcakon, plazakban, stb?


Most ne iteljetek el, de most tenzleg igy van mert azt mondta, hogy kb. mindenhol minden nagyon gyakori az utca tele van ilyen emberekkel akiknek ilyenek vannak. En ezen meglepodtem mert tenyleg tele vagyok alkartol felkarig. Most ez vagyok vak, mert utcan egy embert nem latok szinte ilyenekkel, a hosszú ujjúsok is nagy resze szerintem nem ilyen. De szerinte tömkelege van az utcak vel(ünk?)em. Ti hogy latjatok?



ma 09:17
A kérdező szavazást indított:
Közel sem gyakori, de vannak esetek
Tele van az utca ilyenekkel, könnyű észrevenni
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy vágásokkal?


Mert én azt szűrtem le ebből, bár elég zavaros írás volt.


Egyébként én még nem láttam senkin, ettől függetlenül biztos elmentem már olyan mellett akin volt, csak vagy eltakarta a pulcsi vagy én nem figyeltem fel rá.


Nem más karjait szoktam általában bámulni, szóval az utóbbi is megtörténhetett.

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordul, de nem annyira gyakori. Én eddig 4-5 ilyen esettel találkoztam.
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!