Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beszeretnék kapcsolódni a...

Beszeretnék kapcsolódni a barátaim beszélgetésükbe de az autókról beszélnek nekem meg fogalmam sincs az autókról de én is szeretnék velük beszélni erről (?)

Figyelt kérdés
aki tud valamilyen videót vagy olyasmit azt meg köszönném én próbálok keresni de nem nagyon találok jókat
okt. 3. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pontosítanád? Ez egy elég tág témakör
okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már elég rosszul indul, hogy olyan dolgokhoz akarsz érteni, ami amúgy rohadtul nem érdekel, de megfelelési kényszerből érteni akarsz hozzá, hogy "megfelelj" másoknak.
okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont a kettesnél! Hiába mondjuk, hogy ezt vagy azt nézd, mert úgy sem sokat fogsz belőle érteni mert nem érdekel téged. (Mint ha velem akarna valaki a fociról beszélgetni :D) De nincs azzal baj ha egy adott téma nem érdekel és attól hogy megnézel néhány autós videót sem fogsz tudni érdemben hozzá szólni. Inkább csak engedd el és meglátod, mennyivel jobb olyan emberekkel olyan dolgokról beszélgetni ami mindőtöket érdekel.
okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy pl úgy be tudnál csatlakozni a beszélgetésbe, ha tölük érdeklödsz az adott témában.

#1-es voltam

okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz. Majd bevonnak. Ha meg nem tudjàk úgy kezelni hogy ne lgyenek bunkók csak mert nem értessz egy dologhoz ami nem érdekel, akkor annyit is érnek.
okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak van más téma is náluk. Dobj be valamit. Csajok. Kaja. Mozi. Zene. Csak hogy pár alap dolgot mondjak. Ezekből meg bármi kialakulhat még.
okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!