Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális hogy csak egyedül...

Az normális hogy csak egyedül szeretek lenni?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy az ember társas lény. De én amint emberek közé kerülök, még ha szeretteim is, menekülnék. Tudom hogy introvertált vagyok, de egy intro is igényeli a társaságot egy bizonyos szintig, én meg abszolút nem. Azt sem bánom ha nincs egész nap kihez szólnom, sőt még örülök is hogy egyedül vagyok.

ma 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a lényeget kihagytam: az emberek elkezdenek idegesíteni úgy kb. 5 perc után és ilyenkor nagyon türtőztetnem kell magam hogy ne legyek bunkó meg frusztrált. Aztán meg bűntudatom van hogy miért viselkedek így és jön az önutálat.
ma 11:03
 2/5 anonim válasza:
39%
Nem, nem normális, sajnos problémáid vannak amikről egy szakemberrel próbálj meg beszélni, lehetőséghez mérten. Alapból nem lenne probléma, hogy szeretsz egyedül lenni, viszont az indok mi szerint azért mert mindenki más idegesít az már probléma, de kevés a részlet, ennyiből erre a válaszra futja, remélem segített.
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs baj ezzel
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az normális lenne ha csak introvertált lennél, és nem szeretnél társaságba járni, de te konkrétan nem bírod elviselni az embereket, utána pedig jön az önutálat rész amit mondtál. Szerintem ez nem teljesen normális, jó lenne ha beszélnél róla egy szakemberrel (pszichológus)
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!