Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éves korotoktól néztetek...

Hány éves korotoktól néztetek durvább( lövöldözős, horror, szex stb.) témájú filmeket?

Figyelt kérdés

illetve milyen filmeket szerettek nézni?

Én már 7-8 évesen török sorozatokat néztem meg kobra 11-et, családi titkokat a mamámnál:D



ma 13:26
 1/5 A kérdező kommentje:
valahogy a mesék sose érdekeltek kiskoromban sem, csak a durvább, erotikusabb filmek ez a durva.
ma 13:29
 2/5 anonim ***** válasza:

10-12 évesen már érdekelt a horror film, de féltem megnézni. Mindig kikapcsoltam az ijesztő résznél.


Nem tudom hány éves voltam amikor már simán végig néztem

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Élénken él bennem az az emlék, amikor nagypapám vigyáz rám, ő bealudt, én meg néztem tovább a tévében a filmet és láttam a Rajzás c. horrort vagy 7 évesen :D. Hasonló sztori volt a Haláltusa c. Robin Cook-adaptáció horror/thriller. Ettől függetlenül sosem lett sem a horror, sem az akció a kedvenc műfajom, bár ezekből is vannak azért kedvenc filmjeim. Inkább filmdráma és romantikus vonalon mozogtam mindig is.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt gyerektartalmas szűrő a tévén amikor gyerek voltam így mindent is néztem. :D volt big brother, columbo, rex felügyelő, chuck norris, híradó, valami kínai horror mindent. :D nem is tudom, de olyan 4 éves korom körülre saccolnék, de tény és való, hogy nem sokat értettem. De normális felnőtt lett belőlem. Nem ez határozta meg a gyerekkorom.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lövöldözős filmek nem érdekelnek.

Horrort 12 évesen láttam először, azóta a kedvenc műfajom - viszont ezen belül sem a trancsírozás érdekel (az ilyen filmeket kerülöm), inkább a borzongatós pszichológiai horrorok. Az ilyesmi “borzongatós” témák már gyerekkoromban is a kedvencem voltak, csomó mese volt, amit konkrétan eltiltottak a szüleim, de csakazértis felkutattam a könyveket. :D

Szexfilmet tizenévesen láttam először, de nem érdekelt, és azóta se szeretem, ha tele van szexszel akár egy szimpla film.

Egyébként nálunk elég nagy tiltás volt filmek terén, úgyhogy 12 éves korom előtt én is csak a mamámnál láttam durvább jeleneteket, pl. bűnügyi sorozatok, plasztikai műtétek cenzúra nélkül bemutatva, stb. :D De, mint írtam, a testi horror nem vonzott soha, szóval olyankor is inkább nem néztem oda.

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!