Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó ötlet lehet ez ha a pszihol...

Jó ötlet lehet ez ha a pszihológus ezt mondja?

Figyelt kérdés
depressziós vagyok, szedek rá gyógyszert. legnagyobb bajom nincsenek barátaim, társaságom, senki akire számíthatok. pszihológus ma azt javasolta vannak olyan munkák más városokba vagy külföldön ahol elszállásolnak azokkal akikkel együtt dolgozok jelentkezzek ilyenre és költözzek, ott nagy esélyem lesz az új környezetbe, új társaságba új barátokra lelnem. de nem tudom mennyire nyitottak az emberek ilyen helyeken ismerkedésre, vagy ott is csak ülnék a szálláson a szobába egy ismeretlennel aki lehet nem is kiváncsi rám. szerintetek?

#barátság #külföldre költözés #pszihológus tanácsa #másik városba költözés #idegen helyen lakni
szept. 7. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez butaság bocsi
szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj, de ha normális körülmények közt nem megy az ismerkedős, akkor egy munkásszállón se fog.

Mit gondolsz mennyire nyitott emberek vannak ott többségben?

szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Hasonlo a csizmank. Tarsashaz kb full ki van adva, jonnek magyarok kulfoldiek, latom egesz nap bent gubbasztanak, senki nem megy hozzajuk, megy dolgozni haza aztan kesz. Megyebol jott BP-re egy csaj. Annyit mondott par szomszed akivel joban vagyok mint srac, hogy jo fej az uj szomszed nem is mondtak hogy csaj, de a nevere se, honnan jott arra se meg semmire sem emlekszem konkretan. Csak latom az ablakon amikor nezek ki. Azt gondolom talan odamennek "Szia ott vagyok szomszed csak kerdeznem hogy mi van veled sokat latlak meg mondjak itt a szomszedod meg a masik is hogy jo fej vagy mennyire igaz ez?" kis szarkazmussal :), de ja.. tudom hogy en nem vagyok kompatibilis az emberekkel, szoktam beszelgetni masokkal es tudom mi az eleje, kozepe, vege. Es most is odamehetnek, de tudom magamrol hogy milyen vagyok aztan elmegyek inkabb. Hozza tennem 0 ismerettsegem van. Ami nem zavar, de... na itt jon a pszichiatriai problema hogy miert, szemelyisegzavar amitol aki nem jartas benne "uristen racsba vele racsukni ajtot"... idom se lenne elmondanom, hogy nem artok.. ha meg mentalis beteg lehet meg o dobna le az emeletrol mert megerdemlem. Most mondjatok onbizalomhiany meg lonak a toke, de a 90%-a az atlagnak nem tudja egyik mentalis bet. vagy szem. zav-rol hogy mik azok, milyenek vannak, melyik milyen. csak a felszinet erintik es mar szaladnak, stigma. Ez olyan szar neha, hogy nem lehetsz oszinte senkivel, nem lehet kezdemenyezni jo lehet de... mar felsoroltam.
szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Jó a kérdésed, és a gondolkodásod mutatja, hogy lassan rá is ébreszt a pszichológus arra, mi a bajod.

Sok ember lenne körülötted, de te azt kérdeznéd:

Milyenek az emberek a szállón?

Pedig azt kell kérdezned:

Te magad milyen lennél a szállón?

Majd gubbasztasz, és várod, hogy cuki emberek veled barátkozzanak? Ezek kölcsönös dolgok. Változtatni csak a saját hozzáállásodon tudsz, a másén nem. Nem biztos az azonnali siker, muszáj kockáztatni, többször próbálkozni. De, aki nem próbálkozik, az magát zárja a biztos sikertelenségbe.

szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Munkahely által nagyon sok ismertség születhet. A bentlakásos munkákra viszont azért tudni kell, hogy többnyire az alacsonyabb értelmű emberek mennek... én ilyen helyeken nem ismerkednék. Őhm. Ja....


Vannak más opciók is, hogy társaságban legyél összezárva. Különféle csoportok, társasjáték bulik, sportok, tánc, tanfolyam, stb...

szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1279..

Ezt is mutasd a pszihologusnak.

Az ilyen munkásszállos melón amugy is minimálbért keresel, amiert nem eri meg külföldre menni, de cserebe lehet egy rakás alkesz "haverod".

szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért én elsétálnék egy munkásszálló mellett. Úgy adjunk tanácsot egy visszahúzódónak, hogy vajon mi magunk laknánk e ott, ahova a rendőrség jár ki rendet rakni?

Jó is lehet húsz másik, frusztrált emberrel összezárva aludni. Biztosan oldja a szorongást...

szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pszichológusod nem komplett.
szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!