Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor nagyon jó idő van,...

Amikor nagyon jó idő van, másnak is nehezére esik bent lenni a suliban, meló helyen? Én mindig ki kívánkozok ha nagyon süt a nap, nézek ki az ablakon és olyan érzésem van hogy megfosztottak a szabadságtól.?

Figyelt kérdés
Télen meg kimondottan szeretek suliba meg melóba lenni, mert bent meleg van legtöbbször és nem akarok kinn lenni.

szept. 3. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem, de ez van. Szerencsére dolgozhatok otthonról is, akkor kiülök a kertbe.
szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen problémám, mert valahogy mindig olyan helyen dolgozom, ahol nem látok ki a természetes fényre:S - pedig irodai munkák... De valahogy sosincs ablak... Már egészen megszoktam:S
szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, szép és kellemes időben sokkal inkább lennék kint, a szabadban, mint az esetlegesen zsúfolt tanteremben, vagy munkahelyen.
szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jokes on me, olyan területen dolgozok, ahol nyáron vannak a leghosszabb órák, a legtöbb munka. Télen meg uborkaszezon (kivéve a karácsony környékét). Nekem is nagyon nehezemre esik, mikor elindulok otthonról verőfényes napsütésben, hogy be is érjek dolgozni. Szerettem anno iskolába járni, valószínűleg pont emiatt, mert az ősztől tavaszig van, szóval a fos hónapokat töltöttem ott. Most, 29 évesen kezdtem először rezonálni a De nehéz az iskolatáska c. dalocskával, már rég nem iskolásként, a nyár közepén.
szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!