Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másoknak se volt soha állandó...

Másoknak se volt soha állandó baráti társasága egész életében?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és egész életemben nem volt állandó baráti társaságom. Határozottan ez volt a depresszióm egyik oka.

Minden erőmmel azon vagyok, hogy társaságot találjak, de eddig nem sikerült. Voltak barátaim (egyes számban) itt-ott, és nincs gondom másokkal beszélgetni. De biztos, hogy senkinek nem én vagyok az elsőbbsége. Mindig én hívom el őket találkozókra stb. Úgy érzem, tizenéves koromban elszalasztottam a lehetőséget, hogy életre szóló barátokat szerezzek még akkor, amikor senkinek nem volt annyi felelőssége és mindenki gondtalan volt. Másnak is van hasonló tapasztalata?


szept. 3. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

22 évesen ezt irod, hogy egész életedben nem volt állandó társaságod? 😁

Még előtted az élet..

Én 39 vagyok, haveri társaságom nem nagyon van, 1 barátnőm, 2000 szeptemberében az új suliban találkoztunk, minden nap irunk egymásnak, 1-2 hetente talizunkn.

Egy másik csajszi, 1992 óta legjobb barátnők voltunk, aztán gyereke lett, stb, aztán eltünt úgy 6 éve. 1 pasi van még, akivel elmegyünk valahova, ott mindig vannak ismerősei, akiket már én is ismerek, el lehet velük lenni.

szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, én is így vagyok ezzel, de hidd el, hogy nem rajtad múlt. A szeretetet ugyanis nem lehet kierőszakolni, még barátságban sem. Ha te megtettél mindent vagyis érdektődtél, elhívtad őket, stb., akkor ez ennyi, a másik félnek is lépnie kell, keresnie kell téged, nem múlhat minden rajtad. Valamiért nem vagy elég szerethető, nem hiányzol nekik, de ez nem a te hibád. Vannak természetesen népszerű emberek és vannak, akik ennek az ellenkezői.
szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem pár rokonon kívűl nem sok, a legtöbbje így is érdek amiből erős túlkínálat van.

Azon nem gondolkodtál, hogy társkeresőzz? Nem csak neten lehet, de ez is egy opció, mert manapság sokkal könnyebb, nem vagyunk elég bátrak hogy pl. dohányboltban, utcán, metrón stb. helyen elhívjunk valakit. Sokkal egyszerűbb neten, ott annyira nem érzed magad szarúl ha valaki azt mondja nem, köszi, vagy hogy van valakim...

Aki ezen gondolkodik nyitni is kell az emberek felé, de nem lepődóm meg azon, hogy valaki egy időre zárkózottabb lesz néhány rossz tapasztalat után.

Magányos looser vagy így, de azt veszem észre, azt tapasztalom hogy sokkal népszerűbbek, komolyabban veszik azokat az emberek akik párkapcsolatban élnek, esetleg bele petéztek valakibe. Még mindig a féltékenység és az irígység mások jólétére és/vagy boldogságára az egyik legnagyobb trend.

szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

22 évesen?

Ezzel még várjál.

szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Köztudott, hogy nyugdíjkorhatár előtt még nem illik, nem szabad barátkozni vagy ismerkedni.
szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyedül felső közepén volt baráti társaságom, végül az is felbomlott nem sokkal ballagás előtt. Se azelőtt, se azután nem volt ilyenben részem. Amikor alakulóban lett volna ilyen, mindig történt valami, és végül mégsem lett belőle semmi (veszekedés, költözés, eltávolodás, ballagás).
szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de nekem nem is kell.
szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!