Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy a beás...

Miért van az hogy a beás romák rendesebbek meg jól kilehet velük jönni de az oláh cigányokkal hiába helyesek annyira nem lehet velük kijönni?

Figyelt kérdés
Mamám roma azért tudom ezeket a dolgokat, meg tapasztaltam is, mert sok roma ismerősöm is van, sose értettem miért van ez hogy hiába néz ki jól egy oláh cigány, de a beással lehet normálisan kijönni.

aug. 15. 14:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Én így tapasztalom, a beások olyan illedelmesek aranyosak, a fehérebb cigányok a bunkóbbak.
aug. 15. 14:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj azok is becsúsztatják a plazmatv-t a nagy szoknya alá a boltba.
aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező

Azt honnan lehet tudni, hogy az illető beás-e? Mármint vannak külső jegyek, vagy például vezetéknév? Nekem van egy kolleginám és szerintem ő beás. Orsós. Nagyon jól kijövök vele, az esetek 95%-ban vele dolgozom. Nagyon aranyos kedves és mondjuk úgy, tűzbe tenném érte a kezem. Sokszor kiállt már mellettem.

aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, a kollégád beás, Orsós az beás név. A Balogh Oláh név. Beások a dolgosabbak, sötétebb bőrüek és rendesek a lányokkal a legtöbb esetben. Én arcról simán megmondom ki milyen fajta cigány.
aug. 15. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
O nagyon jól dolgozik és nagyon alapos. Viccen kívül. Azt hiszem 46 éves, van két iker fia, ők külföldön dolgoznak. Szóval ez igaz, hogy ddolgosak. Ma is együtt dolgoztunk és ma is nagyon alapos volt.
aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orbán melyik fajta?
aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oláh név az Orbán
aug. 16. 06:22
 8/10 Metionin ***** válasza:
A kinézet nem garancia arra, hogy valaki rendes vagy nem, tök mindegy, hogy cigány-e. Viszont érdekelne, hogy a Balázs vezetéknevet hova társítanád, szembeszomszédaink voltak régen, a mama vigyázott rám sokat kiskoromban (sajnos az ő lánykori vezetéknevére nem emlékszem, de a férje az Balázs volt). Igazi boszorkány volt az öreglány, imádtam.
aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bódi Margó lánykori neve Balázs Margit. Oláh név a Balázs is.
aug. 16. 13:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Orsós, Kalányos, Bogdán ők beások mindenképpen.
aug. 16. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!