Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem követ vissza? Ebben...

Miért nem követ vissza? Ebben az esetben ez nagyon furcsa.

Figyelt kérdés
Van egy csinos fiú akit még régen 2021 ben bejelöltem, vissza igazolt. Írogattunk egy keveset. Aztán mindig nézte a facebook sztorijaimat, likeolt ilyesmi. Nem nagyon életemben 5 x láttam élőben, inkább netes kapcsolat van köztünk, futólag ismerjuk egymást. Most tavasszal meg instán követett be a fiu, vissza követtem természetesen. De tiktokon akárhányszor követem be sose akar vissza követni. Pedig rak ki új videót. Ezt nem értem, ha annyira ellenszenves lennék neki akkor nem lenne ismerősöm a többi oldalon nem? Nagyon fura hogy tiktokon látom másokat vissza követ de engem nem.

aug. 14. 06:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mai napig nézi a sztoriaimat facen
aug. 14. 06:02
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok közös ismerősünk is van minden oldalon.
aug. 14. 06:08
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nézni lehet attól még lehet van barátnője vagy mást akar párjának!
aug. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt is megértem, de akkor pár hónapja meg ő követett be instán, akkor tiktok az mibe más? Nagyon nem értem hogy csak tiktokon nem akar vissza követni ez milyen már? Én ha valakit nem akarok akkor alap hogy sehol nincs bejelölve.
aug. 14. 06:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Válóok
aug. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azt sem tudja, hogy te vagy.

Nézte már meg a profilodat? Mert azt mutatja neked, kik néztek meg.

Ha nézte, és így sem, akkor meg kell tőle kérdezni, mert a gyakori tippmixiroda nem fogja megmondani.

aug. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Jaj ugyan már! Ugye nem gondolod, különlegeske vagy mert követnek!

A celebeket mennyien követik még sem akarják őket feleségül venni :D

Ezek csak kihasználják, hogy a nők magamutogatók és nézelődnek ennyi

aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked miért lenne jó, ha visszakövetne? Mert ha ezek után megpróbálnál barátságra/ jó ismeretségre hivatkozni, akkor megérteném, miért nem érdekelnéd.
aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, csak nekem fura hogy mindenhol ismik vagyuk ott meg nem akar visszajelölni.
aug. 15. 09:40
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Talán nem a neten éli az életét.
aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!