Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a Mindent...

Mi a véleményetek a Mindent vagy Semmit felfogás ról az életben?

Figyelt kérdés

aug. 13. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kenyszerbol szoktam ilyeneket csinálni hogy fejest ugrok valamibe és nagykockázatu tehát felteszem egy lapra az életem és vagy bejön vagy pl utcán végzem.
aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Néha muszáj a kompromisszum.


Elő példa: Putyin és Zelenszky is "mindent vagy semmit" játszik.

Addig fog dúlni a háború, amíg vagy felmondanak ezzel, vagy az egyik fél veszít (mindenki meghalt)

aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Túlságosan véglet.


Ezt ugye az élet minden területére ki lehet vetíteni és pont ezért egy jó példa:


Ha egy munkahelyen a 20 emberből 2 utál, akkor otthagyod a munkahelyet? Mert vagy mindenki szeressen vagy senki?


Ha már mindenképp ilyen közhelyes idézethez kell ragaszkodni, akkor a "Ha (már) lúd, legyen kövér" felfogás sokkal előrébb visz.


Vagy csinálj valamit, de akkor azt tényleg úgy csináld ahogy a legjobban tőled telik (munka, sport, párkapcsolat, barátság, akármi) vagy hagyd a p.csába. Nyilván erre is rá lehet húzni, hogy attól mert nem lesz belőled olimpiai futó, még elmehetsz minden nap futni a ház körül... Ezért írtam, hogy a végletek sosem jók, de a mindent vagy semmit felfogás ostobaság szerintem.

aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gáz.
aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs bajom ezzel a felfogással.
aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szükségeset. Minimalista vagyok. :)
aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
aug. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!