Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, hogy reggel annyira...

Normális, hogy reggel annyira hiányzik a kávé hogy a reggelit se nagyon tudom megenni, mert már az van bennem hogy kávét akarok minél előbb? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

júl. 29. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg a cigivel is így vagyok, kávét cigi nélkül se tudom meginni.
júl. 29. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem kávéval indítani a napot, szerintem ezzel addig nincs gond, amíg téged ez az “inger” nem zavar. Ha zavar, akkor egyszerűen szokj le róla :D Amúgy napi pár kávéval semmi gond nincs, ha mondjuk nem lapátolod tele cukorral, a cigi viszont más téma, büdös és full egészségtelen…
júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik függőségnek.
júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

EZ mindkettő függőség.

Konkrétan beépül az anyagcserébe. Később már remegni is fogsz, amíg nem kapod meg.

Én a helyedben most lépnék.

júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 jaj azért nem kell túlozni, én is kívánom reggel a kávét, mégsem remegek meg kapok sokkot, ha egy nap kimarad. Azért ezt nem kell a heroinfüggőséggel párhuzamba állítani🤣
júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"én is kívánom reggel a kávét"

És akkor mi van?

A kávé és a cigi bizonyítottan függőséget okozhat, és ennek adott esetben ez is lehet a jele. Te MÉG nem tartasz itt.

Nem tudom, melyik részét nem értetted az írásomnak.

júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tényleg függőség, amit a kérdező ír. Nem a durvább fajta, de tényleg az.
júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!