Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most ez mit jelent? Egy...

Most ez mit jelent? Egy szingli osztálytársnőm az egyetemen felajánlotta, hogy aludhatok nála.

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas az ismerkedédben.


A lényeg az, hogy mondtam neki, hogy nem tudok menni egy budapesti előadásra, mert nem akarok most emiatt szállást kivenni. Erre azt mondta, hogy aludhatok nála. Láttam a szemében valami fondorlatosságot. Plusz annyit kell még tudni, hogy nemrég szakított a barátjával.


Most ez sima kedvesség, vagy valami ismerkedős csel?


Szóval ez normális? Mi a véleményetek?


máj. 30. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Meg akar dugni.
máj. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem lenne barátnőd, azt mondám: ragadd meg a lehetőséget.

Mivel van, köszönd meg és udvariasan utasítsd vissza. Mondd el neki azt is, hogy van barátnőd és nem szeretnéd, ha ő félreértené a helyzetet.

máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha van csajod, akkor csak prosztatamasszázst fog adni, mert az nem számít megcsalásnak.
máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem értem, hogy akik normális válaszokat írnak miért vannak lepontozva és azok, akik miután leírta hogy van barátnője azt írják, hogy prosztatamasszázst kap meg vigyen gumit, azokat meg miért pontozzák fel? Elég nagy baj van az értékrendekkel.
máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Félreértitek, alap, hogy nem fogadom el.


Mindenki tudja, hogy kapcsolatban vagyok, egyáltalán nem titok. Viszont nem tudom, hogy ez a lány tudja-e, mert sosem szoktam vele beszélni, csak egy csoportmunka miatt beszéltem vele.


Eléggé manipulatív lány és azért kérdeztem meg a közvéleményt, hogy kiderítsem, hogy normális lányok, akiknek semmi hátsó szándékuk nincs, meghívnának-e egy vadidegen fiút náluk aludni.

máj. 31. 13:05
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, meghívnának, azok akik nem annyira pletykafészkek hogy már kitanították őket hogy miről szoktak pletykálni. Akit más érdekel nem az állandó pletyka, az csinálhat ilyen bakikat hogy nem tud ilyeneket hogy ebből gond lesz mert mindenki kibeszéli, pl a családjukban mindenki alszik mindenkinél ha kell segíteni ott alvásban más városban, ezt szokta meg, haverok egyszerű emberek segítik egymást, benned meg megbízik.

Szerintem ha egy oltári nagy pletykafészek lenne akkor nem csinálna ekkora ciki dolgot tudtán kívül, hanem simán kikezdene veled máshogy, ahogy az ilyenek szokták.

máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

"nem tudok menni egy budapesti előadásra, mert nem akarok most emiatt szállást kivenni"


Amúgy meg most nem azért, de ezt is minek mondtad neki? Hogy aztán meg akarja neked oldani te meg lehordhasd a sárga földig.

Minek mondogatod hogy jaj nincs hol aludnod mert csóró vagy.

máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert a tanár javasolta a csoportnak, hogy menjünk el. Kérdezte, hogy megyek-e és erre válaszoltam, hogy nem.


Nem, nem vagyok csóró. Te is biztos éreztél már úgy, hogy valamire nem éri meg neked pénzt és energiát tölteni.

máj. 31. 13:47
 19/19 anonim ***** válasza:

"lányok, akiknek semmi hátsó szándékuk nincs, meghívnának-e egy vadidegen fiút náluk aludni"


Nem hívnának meg.


"normális lányok, akiknek semmi hátsó szándékuk nincs"


Pont az a normális lány, akinek ilyen helyzetben van hátsó szándéka. Vagyis aki vágyik a szexre, éspedig férfival.

jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!