Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy sokan...

Miért van az hogy sokan melegeznek engem?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult hogy b*zi-nak hívnak az ismerősők, vagy "te biztos meleg vagy". Pedig egyáltalán nem. Ezt miből gondolhatják mások? Persze ez egyfajta haveri élcelődés, mégis csak én kapom ezeket.
febr. 5. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom nincs barátnőd. Rám is azt hitték hogy az vagyok, pedig sose voltam, csak nem vagyok gazdag és sármos és ezért sose érdekeltem a nőket.
febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy viselkedsz, vagy ahogy öltözködsz, amilyen a stílusod, ebből következtethetnek erre.
febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
középsulis vagy?
febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Akkor itt az ideje lecserélni az ismerősi köröd. Én a helyedben ezt nem haveri élcelődésnek venném, hanem tipikus toxikus maszkulin sértegetésnek, de te tudod, hogy kikkel barátkozol szívesen.
febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Lehet,hogy csak poénból,ugratásból mondják


Lehet,hogy őszintén rácsodálkoznak, és elgondolkodnak; hogy lehet,hogy meleg vagy


Lehet,hogy meleges a külsőd; túlságosan "divatbogár"(?) vagy


Ilyesmi, nézd

piperkőc


Wikipedia

[link] › wiki › piperkőc

Melléknév. piperkőc. (régies) Nevetségesen divatbolond, férfiszépségként viselkedő férfi. Szinonimák. arszlán, bájgúnár, díszhím, divatbáb, divatbolond

febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
*bocsi,ha sértő,remélem,nem-
febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy nem veszed észre magadon de biztosan vannak olyan tulajdonságaid vagy megnyilvánulásaid, amik nem éppen egy hetero férfi benyomását keltik. Teszem azt, magas hangon beszélsz, rázod a hátsód séta közben, olyan szavakat használsz, hogy "szupcsi", "üccsike", stb.
febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Fontos tisztázni, hogy egyedül te kapod ezt a jelzőt, vagy mások is. A fiús f.szméregetésben mindenért b.zievagy, nem biztos, hogy ebből bármi vonatkozik rád.


Ha csak te kapod, akkor valószínűleg van valami olyasmi vonásod/szokásod, ami nem építi a tipikus macsó képet. Ez lehet bármi a nőies beszédtől az ülve vizelésen át a latteivásig.

febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Eszerint a haverjaid mondják neked?

Ha van olyan barátnőd vagy nőrokonod, lánytestvéred, akivel bizalmas viszonyban vagy (és a te korosztályod), mondd el neki és kérdezd meg őt, lát-e ilyen "jeleket" rajtad, amiket feljebb mások felsoroltak.

febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahelyen a helyes arcú kedves fiút tuti homokosozták le a ronda fejű macsó munkatársak. Azóta a pasinak már van 2 gyereke.
febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!