Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok? Utcán vagy akár...

Lányok? Utcán vagy akár strandon épp úgy megnéztek? Egy szép nőt mint egy férfit ? Szépérzék?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem diszkriminálok, kb senkit se nézek meg. Épp csak annyira nézek az emberekre, hogy ne menjek nekik amikor közlekedek. Semmi sem érdekel kevésbé, mint az idegen emberek. Max akkor nézek meg valakit, ha nagyon kirívó.
2023. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Se ferfiakat, se noket nem szoktam konkretan nezni, de igen, ha epp ranezek valakire, nemtol fuggetlenul, eszreveszem, hogy szep.
2023. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Mármint nem konkrétan bámulok. De pont úgy ahogy engem is megnéz valaki, aki épp lát rajtam valami szamára érdekeset, én is észrevehetek valakit, aki nekem érdekes. Szép haj, jó színű ruha, arányos alak, szép bőr, stb. A feltűnőt is, szépet is, számomra csúnyát is, kirívót, stb. De mindenki így működik szerintem.
2023. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ha egy nagyon szép nőt látok, akkor megnézem őt is, hiába nem vonzódom hozzá. Nem bámulásról van szó, de ha ránézel valakire, akkor egyből lesz róla egy első benyomásod. Aki azt mondja, hogy ő márpedig soha senkit nem néz meg, az hazudik. Azért ennyire érzékenyek ne legyünk már. Mindenki így működik.
2023. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgulok random férfi testekre. Ha az utcán látok egy férfit, aki kiemelkedően jól vagy érdekesen néz ki, mint egy színész kb., azt megbámulom ösztönösen, de az se szexuális érdeklődés, csak magára vonzza a figyelmet a sok egyenfej között.
2023. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan nézni, úgy, hogy az illető is észrevegye, nem szoktam. De gyakran van olyan, hogy mondjuk szembejön egy nagyon szp arcú, szép testű - ha már strand - vagy ízlésesen összerakott szettet viselő nő, és magamban nyugtázom, hogy milyen szép. Semmi szexuális töltet nincs benne, hetero nő vagyok, csak elismerem, hogy amit láttam, az szép. És ugyanez előfordul olyan férfiakkal is, akik nem az eseteim. Látom, hogy szép. Nem akarok tőle semmit, csak megállapítom magamban, hogy szép, vagy ízléses.
2023. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!