Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Naturista életérzés? Volt már...

Naturista életérzés? Volt már benne részed, vagy szeretnél?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna kipróbálni,viszont sose mertem senkinek elmondani. Egy olyan családban nevelkedtem ahol ez nem volt elfogadott. Kérdésem az lenne van olyan aki ilyen családban nevelkedett? Vagy pedig baráti,ismerősei által jutott el ilyen helyre? Tapasztalta meg az életérzést.

2023. márc. 14. 18:11
 1/7 mooti ***** válasza:
100%

Szeintem menj fel a NavKe oldalára és sokmindent megfogsz tudni.

Hogy milyen érzés? Teljes lelki és testi szabadságot élek meg. Hatàsára elfogadtam saját magamat olyannsk amilyen vagyok. Kiegyensúlyozottabb lettem. Mikor csak tehetem megszabadulok a textiltől és így töltöm az időmet. Strandolok, úszom, dolgozom (ha lehet), vagy csak otthon pihenek.

Ez egyfajta életérzés ami elsősorban az elfogadásról és a szabadságról szól szàmomra. Elfogadom magam és mindenki mást olyannak amilyen.

2023. márc. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam járni nudista strandra, illetve itthon is gyakran vagyok meztelen
2023. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mooti ***** válasza:
100%
Megkell tapasztalni, hogy milyen felszabadító érzés textil mentesen tenni-venni, napozni vagy egyszerűen csak lenni. Ha áttudod adni magad ennek az érzésnek és eltudod magad engedni akkor megérted, hogy milyen érzés és rájössz, hogy semmilyen szexualitás nincs bennt csak az emberek akik még nem próbálták belemagyarázzák.
2023. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi csakis ilyen helyre járunk, illetve hozzánk is járnak barátok. De mindenekelőtt szertném leszögezni, hogy ennek semmi köze a szexhez. Ami nekem jó benne, hogy kényelmes, nem kell szenvedni a vizes gatyával, és rettentően felszabadító. Az ember kikapcsolhatja az idióta társadalmi elvárásokat. Ja és ezek a helyek sokkal biztonságosabbak és tisztábbak is!
2023. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan családban nevelkedtem, ahol nem volt téma, és majdnem tiltották is. Ezért izgatott a dolog. Aztán egyedül, majd barátokkal nudiztam. Nagyon rákattantam!
2023. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Barátaim által ismertem meg, és amikor csak tehetem mindig így strandolok, napozok, élek ...
2023. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádok anyaszült meztelenül lenni
2023. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!