Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem akarok kötekedő alakokk...

Ha nem akarok kötekedő alakokkal találkozni, akkor hol érdemes hazamennem?

Figyelt kérdés
Belvároson keresztül, ami kivilágított, és realítv forgalmas este(1-2 emberrel találkozok általában) vagy kisebb mellékutcákban, ami sötétebb, viszont jellemzően senkivel nem találkoztok? Igazából eddig mindig a városon keresztül mentem, viszont már kötöttek belém elég durván. Viszont nem szeretnék minden este félve hazamenni. Ilyen esetben ti hol mennétek, ha lehetne választani?
2022. nov. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Tekintve, hogy nem tudjuk, merre laksz, erre nehéz válaszolni...
2022. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb kivilagitott, forgalmasabb helyen. Mikor jarsz haza meg hany ker?
2022. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Győrről van szó, bár szerintem nem ez a lényeges része, egyébként olyan 3-4 fele megyek haza. Amin gondolkodtam, hogy gondolom ezek a kéregetők inkább forgalmas helyeken mennek, nem? Mert nyílván ott találnak valakit, akitől kérhetnek pénzt
2022. nov. 30. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorbe eletembe nem jartam 😆 De 3-4 fele az nem este. A keregetok altalaba nem kotoszkodnek.. hanem inkabb a tobb tagu c typeok.
2022. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ha így nézzük, többnyire egyedül voltak, kéregettek, ilyen kötöszködő módon, és hát kisebbségiek voltak mind.
2022. nov. 30. 21:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Na de mindegy is, akkor azt mondjátok, hogy a forgalmas helyek jobbak?
2022. nov. 30. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Forglms hely legyen.


Legyen nald jol megtomott kopott ike.a szatyorhuzokocsin 😂

2022. dec. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!