Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudom senki tarsaság...

Miért nem tudom senki tarsaságát élvezni, csak a barátomét? Pl étterem, strand

Figyelt kérdés

Beülök akárkivel rokonnal, baratokkal, baratommal enni.

Csak akkor tetszik es csak akkor vam kedvem etteremhez ha a baratom van velem vagy koztunk. Mas esetekben keptelen vagyok jol érezni magam. Egyedul se megy.


En ettol szenvedek, nem akarok igy élni



#unalom #közöny #kín #érfekelenség
2022. jún. 26. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen barát, milyen barátok? A legjobb barátod nélkül nem bírod magad jól érezni vagy mi van? Vagy komolyan barátnak hívod a pasid 15 éves korod után is? 😂😂😂
2022. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van a párom es barátnőim rokonaim vagy esetleg kollektíva stb


Egyszeruen nem akarok se strandra menni, se étterembe, szinte sehova, csak a párommal. Ha vele vagyok lesz csak fílingje az egésznek, ha vele vagyok pezsdülök csak fel, ha vele vagyok van bennem csak adrenalin, élet, érdeklődés nyitottság a világra, másokra, mindent meg akarnék vele élni amit csak lehet utolsó "vérig".



Én meg nem akarok tőle "függni"!

Boldog akarok lenni nélkule is, egyedul is, barátnőkkel is, rokonokkal is.

2022. jún. 26. 19:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Megg ugy szakítani is szeretnék mellesleg.(hosszu távu tervekre nem jó az irány)

Azaz szeretnék nélküle boldog lenni!

Es szakítok és erre boldogtalan vagyok. Nehogymár ő legyen a boldogságom. Más semmi az életben meg nem. En nem akarok igy élni.

2022. jún. 26. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust! A mentalis egeszseg minden penzt meger. Miket szeretsz egyebkent csinalni?
2022. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!