Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezen az oldalon miért akar...

Ezen az oldalon miért akar mindig, mindenki, mindenkinél okosabb lenni?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon, miért akar minden felhasználó mindenkinél jobban okos lenni? Persze ez általánosítás, de én akkor is megfigyeltem. Nem egy önjelölt tudóst, művészt, polihisztort láttam már az oldalon, minden irányban... Az oldal kemény magja még akkor is köti az ebet a karóhoz, ha egyértelmű, hogy hülyeséget állított. Nem tudná a magas lova miatt beismerni, hogy tévedett, neeem, mindenki hülye, ő a fény és a megvilágosodás.


Miért van ez?



2022. febr. 13. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeséget beszélsz, nem is akar mindenki mindenkinál okosabb lenni.🤷‍♂️
2022. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aáh, nem...
2022. febr. 13. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol máshol próbáljon arc nélkül rálicitálni az egyik nyomorult a másikra? A való életben valószínűleg nem nagyon megy. Kell neki a sikerélmény. Ezekkel a legjobb trollkodni az oldalon.
2022. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert az embereknek nehéz leírniuk vagy kimondaniuk, ha tévednek, de ez a való életben is így van

Sérti a becsületüket vagy nem tudom.

Néha én is nehezen ismerem be, de ez függ a vitapartnertől és a vita témájától

2022. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a kérdezőről derül ki, hogy butaságot állít és a válaszolók csak próbálnák jobb belátásra téríteni, viszont ha ő nem látja be, hogy butaságokat beszél, akkor veszett ügy az egész.

Vagy a kérdező állít valamit, amiről meg van győződve, hogy az jó, de ha már valaki ellent mer neki mondani, akkor még a válaszolót sarazza földig.

2022. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Humor Herold ***** válasza:
100%

Hát az az oldal eredeti lényege hogy aki elakad valamiben,és nem talál rá választ, vagy csak kíváncsi mások véleményére az felteszi szépen a kérdését.És aki tapasztalt az adott kérdésben,vagy tudja rá a választ, legalábbis úgy érzi hogy tudja, akkor az válaszol.

Nyilván sok olyan kérdés van,amit több szempontból is meglehet közelíteni,és ott lehetnek különbözetek a véleményeket illetően.Mivel van aki másképp látja az adott dolgot, vagy egyszerűen csak másképp gondolkodik.Ami nem feltétlenül rossz. El kell fogadni hogy nem vagyunk egyformák.És nincs az oldal szabályzatában benne az hogy a kérdésekre csak igaz, helyes válasz adható :) Ahogy az sincs benne hogy a felhasználó köteles elfogadni a másik válaszát és nem köthet bele :) Ami sokaknak tökéletes feszültséglevezetés a mindennapi stresszre és problémákra.Hogy itt jól visszaszólhat a másiknak ami által bebizonyíthatja hogy neki volt igaza,és ő az okos :) Amitől megnyugszik,és jó lesz a napja :)

2022. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jársz ki nagyon otthonról, igaz?

Ez nem a gyk sajátossága. Ilyen az emberi természet.

2022. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik itt, az oldalon kompenzálnak, a valóéletben pedig teljesen ellentétesen viselkednek. Vagy nekik ez okoz örömet, így fejtik ki a frusztrációjukat.
2022. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igyekszik mindenki a legjobb tudása szerint segíteni a kérdezőnek. Viták kialakulhatnak,de ha azok nem személyeskedőek akkor nincs semmi probléma.
2022. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9.

De szinte mindig az...

2022. febr. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!