Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 18-20 év körüli férfiak! Mit...

18-20 év körüli férfiak! Mit csináltok a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Nos? 😇

2021. okt. 21. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatok.
2021. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csomóan gémerkednek.
2021. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Tanulok (meglepő, tudom), a barátaimmal elmegyek valahova, edzek (vívok), utazgatok (leginkább külföldön), amikor tehetem és ezek mellett hobbicsillagász vagyok.
2021. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Gamerkedek,az kis sunyi tengeri malacaimmal foglakozok.

Ha van időm,megyek sörözni

2021. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4

Nyugodtan küldjetek pár linket,áldást ingyen ősztől😀

2021. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztok*
2021. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Apának van itthon 18 motorja, meg 5 autója... Ebből 5 motor és 1 autó müködik jelenleg. Nekem van 3 autóm és 5 motorom amiből 1 autó és 2 motor működik😅

Mivel koromhoz képest már egész jól értek a szereléshez (volt min gyakorolni), ezeket javítgatom kisebb nagyobb sikerrel...

Mielőtt valaki kérdezné, tudom hogy egy seggel csak egy lovat lehet megülni, ezek úgy "halmozódtak fel", hogy az egyik elromlott és gyorsan kellett valami🤷‍♂️

Szoktam zenét hallgatni is, meg youtubeon szerelős (ki hitte volna) videókat nézni.

Mostanában a legtöbb szabadidőm a jogsival (A1, B, C, és most kezdem az E-t) meg a Gki tanfolyammal ment el.

Jaa meg szeretek aludni is....Sokat...

2021. okt. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!