Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy gyerek hogy tud ilyen...

Egy gyerek hogy tud ilyen gyorsan ennyit szépülni?

Figyelt kérdés
2020-ban, egy fiú, akkor volt 14 éves, nagyon kövér volt és 3 hónap alatt olyan jó alakja lett, először is sokat fogyott, mára meg már majdnemcsak kocka hasa van és a karjai is és a lábai is nagyon izmosak lettek. Az arca is nagyon szép lett és tök menőn öltözködik már meg ilyenek. Szerintetek mi hozta nála a kamaszkor mellett ezt a nagy változást? A szülei kövérek amúgy.

2021. okt. 6. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Rájött, ha igényes magára, akkor a környezete is jobban fogadja, meg a lányok is.
2021. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Odafigyel a kajára és sportol, megnézi a kirakatokban lévő aktuális divatos cuccokra. Ennyi. Semmi jótündér....
2021. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Egy ismerős hasonló korú kisfiúnál inzulinrezisztenciát diagnosztizáltak. Ahogy átállt az ennek megfelelő diétára, lementek róla a kilók. Nagyon látványos volt.

Viszont ebben a korban történik a fiúknál az is hogy Meg nyúlnak, és az is nagyon gyors, és nagyon látványos. 12 éves lányom osztálytársa picit testesebb átlagos fiú visszajött a nyári szünetről 190 cm magas "férfiként", csak néztünk. Tudtam én ezt hogy így történik, de azért mindig meglepődök és kapkodom a fejem én is.

2021. okt. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amugy visszamenoleg ha megnezed, akkor latni fogod, hogy az alapok jok voltak. Kover emberben is van formas, lehettek jo vonasai. Szarbol varat epiteni nehezebb.
2021. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!