Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy zajlik egy Pont Ott party?

Hogy zajlik egy Pont Ott party?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ezt így mégis, hogyan kéne elképzelni? Nem szoktak egy ilyen eseményen sokan lenni? Nagyon megy a harc a helyekért? És szabadtéri az egész? De akkor hol vannak a mosdók?😅

2021. júl. 21. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a COVID előtt voltam, akkor szabadtéri volt az egész, padok messze voltak, azt nem tudom, a kivetítő előtt le lehetett-e ülni. Nem volt nagy szám, nagyon sokan se voltak, igazából ugyanúgy megtudod, hogy bejutottál-e, mintha otthonról nézted volna meg, csak közben látod magad mellett az embereket ugrálni, vagy sírni. Mosdó talán mobil volt.
2021. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ahogy az előző is írja, kisebb "fesztivál", van valami zene, de nyehh, nem az igazi, közben tudsz menni mindenfelé, vannak kiállítók, ha jól emlékszem egyetemek is, aztán 8-körül beáll a "Nagyszínpadhoz", ahol kivetítőn levetítik a ponthatárokat, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon lassan, és kétszer, de hátul alig látsz valamit. Ja és előtte a "nagy piros" gombbal elindítják a folyamatot, amikor a rendszer az összes jelentkező pontszámát sorbarakja ott helyben. Tényleg nem egy nagy was ist das, de megvan a feelingje, pláne, ha haverokkal mentek ki és együtt izgultok, közben beszélgettek, hogy kinek mi a terve, esetleg utána elmentek afterozni valahova, szóval összeségében nem rossz, de nem is akkora élmény, de megvan tényleg a hangulata.
2021. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!