Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennél egy olyan kirándulásr...

Elmennél egy olyan kirándulásra, ahol te lennél az egyedüli szingli, úgymond “felesleges 5.?

Figyelt kérdés
Tesom és barátnője plusz első uncsink és barátnője, akikkel alig szoktuk tartani a kapcsolatot kitalálták, hogy menjünk el egy 4 napos kirándulásra. És nem tudom, hogy menjek-e, nem akarok felesleges és zavaró tényező lenni, meg az is, hogy uncsimék másik nyelvet is beszélnek, amit én nem igazan tudok. Nem tudom mit tegyek, (abba a városba voltam már mondjuk, csak nem töltöttünk olyan sok időt ott)
2021. jún. 28. 21:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi társaságunkban vannak párok, és páratlanok is, és szoktunk együtt menni akár több napra is. Nem lehet általános érvényű tanácsot adni, ha úgy gondolod kellemetlen lenne, akkor ne menj.
2021. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!