Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Pl buliban mindenki táncol. Az egyik fiúnak tökre megtetszik egy lány, közel megy hozzá és az ő társaságával együtt táncol (bár inkább csak totyogásanak nevezném) majd csak szimplán ketten. A többit nem folytatom... rengetegszer ezt tapasztaltam..


Na most ha én próbálom meg ezt, odamegyek egy társasághoz csak így random táncolgatni, pár perc múlva már csak azt veszem észre hogy már nem is vagyok a körükben. De mindenhol ezt érzem, mintha szándékosan kerülnének az emberek. És én nem is csak totyogok, tudok egy szinten táncolni is rendesen.


Miért lehet ez?



2020. szept. 11. 23:13
 1/1 anonim válasza:

Lehet, hogy esetlenül mész oda és ez hirtelennek tűnik, letámadólag hat.


Life hack from me: a társaság egyik tagjával kezdj el pl pultnál dumálni, vagy szemezni és mondd, hogy egyedül jönnél. Ha szimpi vagy neki, behív a társaságba, ott meg már feltalálod magad.

2020. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!