Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Túlnépesedést hogy lehetne...

Túlnépesedést hogy lehetne hunánus módon megoldani?

Figyelt kérdés

Inkább afrikában,ázsiában érdekes.


A magyar,európai,ill az összes nyugati civilizált népesség mondjuk inkább csökken,kivéve a keletről beengedett tömegeket,akik nem minőségileg hígították fel a magyarokat.



Egyszüen nem kell hagyni annyi embert születni és akkor nincs szükség nép irtasra!


2020. febr. 20. 17:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10

Az nem elég,kimutatták elemzések, higy afrikában a populáció 2x esére növekszik majd.


A nyugati ember a idavitte az oltásokat,amivel megmentették a gyerekhalálozást,ami a természetes népesség szabályozás volt és ez is közrejátszik a növekedésben,ugyanis nincs természetes ellenség már.

2020. febr. 20. 19:23
 12/20 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy szemét dolognak látszik,hogy a természet kordában tartja az emberi populációt,de egy riportban volt higy a gyógyser beadása előtt a született gyerekei közül sok meghalt egy afrikai nőnek,oltás után semmi.
2020. febr. 20. 19:26
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

A Földnek megvan rá a kapacitása, hogy eltartson ennyi embert, sőt, még a dupláját is. A probléma nem a szegény emberekkel van, akiket te, meg még sokan kevesebbre tartotok a tenyészállatoknál is (kényszerített sterilizáció? ok, szociopaták) hanem a nyugati kapitalizmussal, ami csak akkor tesz valamit, ha profitál belőle, így nem fordit környezetbarát energiaforrásokra, és ha terjeszkedik, akkor nem épít, hanem pusztít.

Egy kis pakisztáni falunak kisebb az ökológiai lábnyoma, mint egy jól kereső, mindenhova autóval utazó európai családé.


De jah. Írták már, hogy mi a megoldás: segíts az országon, és ha már nem lesz szegénység, akkor nem kell majd attól félned a kis takaród alatt reszketve, hogy Abdul idesereglik a többszáz unokatestvérével.


De addig is... Empátia, emberek. Némelyikőtök úgy beszél, mint valami elcsépelt, klisé főgonosz egy Marvel filmből.

2020. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13-as. Ami amúgy egy szerencsétlen szám!



"akiket te, meg még sokan kevesebbre tartotok a tenyészállatoknál is (kényszerített sterilizáció? ok, szociopaták)"


Először is vegyük úgy hogy magadból indulsz ki tehát te vagy a szociopata!


Aztán Én éppenhogy nem.írtam sehol hogy kényszeríteném,amit tartalmaz a kérdés is.

Ha főgonosz lennék elhiheted nem ezt a kérdést írtam volna ki!


"segíts az országon, és ha már nem lesz szegénység,"


Te mennyit segítettél ezeknek az embereknek ha már itt tartunk???!

2020. febr. 20. 19:41
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pl. akik egy bizonyos életkor fölött, illetve egy bizonyos számú gyermek után sterilizáltatnák magukat, kaphatnának egy csinosabb összegű juttatást. Illetve ezekben az elmaradottabb országokban biztosítani kéne a szexuális felvilágosítást, oktatást legalább az iskolások számára és el kéne érni, hogy egy hétköznapi ember számára is elérhetőek legyenek a fogamzásgátló eszközök (legalábbis pár hónapja láttam egy erről szóló videót és egy elmaradottabb afrikai prostituált arról beszélt benne, a klienseikkel is uzsonnászacskót húzatnak fel, mert az óvszer olyan drága, hogy kb. aközött kell dönteniük, hogy vagy gumit vesznek, vagy ételt..)
2020. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15. vagyok, úgy értem "egy elmaradottabb afrikai országban élő prostituált..." :D
2020. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Akik arra hivatkoztak itt,hogy a gazdaságot kell segiteni a probléma megoldásához,elmondom nem ök találták ki,itt egy hoszabb cikk erröl,miért nem jó ez már!



""A másik vélemény pedig ugye az, hogy a gazdasági növekedés a legjobb fogamzásgátlás, tehát először próbáljuk a növekedésben segíteni őket, tegyék rendbe a gazdaságot, és utána majd magától esni fog a fertilitás, ahogy megtörtént Európában és Észak-Amerikában.


ERRE NINCS IDŐ.


Ha ez meg is történne, fizikai képtelenség, hogy addig életben maradjunk ennyire sokan a klímaváltozás hatásait figyelembe véve.”


"

„Amint felveted, hogy túl sok ember van a Földön, rögtön azt hiszik, azt akarod, hogy a népesség fele meghaljon, mint a Bosszúállókban, vagy hogy rasszista vagy, rákened a problémákat a szegény, fejlődő országokra, mert Afrika lesz a kontinens, ami négyszeresére dagad az évszázad végére. Annyit hallanak az érveidből, hogy a szegényekre hárítod a felelősséget"



[link]

2020. febr. 20. 21:52
 18/20 anonim ***** válasza:
92%

Fejleszteni kell az elmaradott regiokat, kontinensek.


Bizonyitott dolog, hogy azokban az orszagokban ahol jolet van(Mo is az ilyen tekintetben) ott automatikusan visszaesett a szaporulat.


A megfelelo oktatassal,egeszseguggyel, allami feltetelekkel, azzal hogy lehet karriert epiteni, joletet teremteni magunknak automatikusan kitolodik a gyermekvallalas korhatara.

2020. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj az, hogy ezekben az elmaradott országokban alig van létező központi hatalom. Sok esetben konkrét népességnyilvántartás sincs, nemhogy befolyása az államnak arra, hogy ki hány gyermeket szül.
2020. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

18

"A megfelelo oktatassal.."

Tökre jó,hogy a szalagcínet elolvasva válaszoltok negligálva a fejleményeket.


Leírtam a 17-es válaszomban

2020. febr. 21. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!