Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen fura a tanárom velem?

Miért ilyen fura a tanárom velem?

Figyelt kérdés
Szakmát tanulok,igaz "fiús"szakma de én ezzel szeretnék a jövöben foglalkozmi.Van egy szakmai tanár aki eleinte nem bírt,de most meg olyan mintha tetszenék neki és ezt osztálytársaim is megjegyezték..Elsőben nem tanultam egy dogára nála és egyes lett,aztán megállitott a folyoson a másik szakmai tanár h nekem xy tanár úrral bajom van mert van két egyesem nála,és szerinte haragszok rá..Bár nem értettem az összefüggést,hogy miért lett volna azért két egyesem nála mert,hogy nem bírtam volna..Félévkor megbuktatott hiába javitottam,év végén meg kettesre zár de abban az évben végig szekált..Tavaly,másodikban meg barátságos lett velem, megengedte csak nekem,hogy orán telefonon megnézzem az időt,ha osztálytársam beszólt valami rosszat nekem ő leorditotta,hogy kérjem tőlem bocsánatot..Megkért,hogy segítsek bepakolni a virágokat a kocsijába.Volt,hogy megkerestem és kérdeztem tőle,hogy mi lesz a dolgozatban met elöző órán nem voltam,kilépett a tanári ajtóján és tök közel állt hozzam,és végig nezétt a szemembe de.olyan furán és magyarázott,hátrébb álltam és ő meg megint oda lépett hozzám.Aztán bement a tanáriba..Tanultam a folyóson,kijött a tanáriból és odajött hozzám,hogy mindent átnéztem meg ilyenek..Mindig megkérdezte dolfozatott irok vsgy szóban felelek inkább.. Többször mondták az osztálytársaim akik ugye fiúk,hogy állandóan néz a tanár de én nem hittem el nekik..De most idén észrevettem,hogy tényleg rendszeresen bámul,órán is és nem csak nekem tünt fel már és nem tudom eldönteni,hogy tetszek neki vagy képzelödök de nem tudom,hogy kezeljem a helyzetet mert kezd kellemetlen lenni..37éves a tanár.. 20\L
2015. okt. 21. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért,siettem
2015. okt. 21. 21:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a 3 lépés távolságot, viselkedj vele úgy, mint a többi tanárral, és ne maradjatok kettesben, amíg nem végzel. Ha nős, később se.:-)
2015. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Miért játszák meg a nők az értetlent? Komolyan kérdezem. "Juj, miért mozgott a tanár úr keze ütemesen a zsebében, miközben engem nézett és utána miért volt ragacsos a nadrágja elejeeeee?"
2015. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!