Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire számíthatok a suliban?

Mire számíthatok a suliban?

Figyelt kérdés

Betegen mentem suliba (hogy ne maradjak ki), majd szét szakadt a fejem, hányingerem volt, rossz közérzetem volt. Idegesített hogy a tanár folyamatosan csak mondja a magáét, rengeteget tud beszélni, éjjel-nappal akár szerintem. Mikor már nem bírtam és elszakadt a cérna akkor normál hangnemben mondtam, hogy "fogd már be a pofádat mert megőrülök." Ekkor nézett rám, de ennyi, folytatta tovább pár másodperccel később. Mire számíthatok? Jegyeknél szigorúságra? Vagy szivatásra? Szerintetek?

18/F


2015. okt. 15. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

tudta, hogy neki mondod, vagy gondolhatta, hogy másnak szól?


22F

2015. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én minimum kivágtalak volna óráról.

Én sem szeretek hiányozni,de évi 2-3 hiányzás,főleg ha nagyon betegek vagyunk,belefér.

2015. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
ha ilyent mondasz nincs normál hangnem, nem engedhetsz meg magadnak ilyen tanárral szemben...csoda, hogy nem vágott ki óráról...
2015. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi majd egyszer, hogy kinek mondtad mond, hogy az egyik osztálytársadnak, mert nem hallottad amit mond a tanár.
2015. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4 szemközt beszélsz vele hogy azt a mondatot neki szántad ne haragudjon szar napod volt rosszul is érezted magad legközelebb nem így reagálod le ennyi megfogja érteni h szar napod volt sőt szerintem nősz is valamennyit a szemébe h elmondtad neki őszintén
2015. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az korrekt :DDD, háááát szerintem imádkozz hogy azt hitte a tanár hogy nem neki mondod :D, de ha levágta hogy neki mondtad, akkor tuti meg fog fingatni vagy így vagy úgy.
2015. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!