Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erről mi a véleményeteket? (...

Erről mi a véleményeteket? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Ma az iskolában mikor elővettem a tankönyvemet azért , hogy hát átnézzem az anyagot azért is , hogy ne írjak rossz jegyet meg minden majd ekkor megszólal az egyik osztálytársam , hogy rakjam el a könyvet meg minden mert nem akar miattam karót írni meg minden mondom a f***.m se fogja eltenni azért a könyvet , mert a csaj ba*** az egészre körülbelül valahogy tojtam rá és ugyan úgy olvastam tovább a könyvet meg minden majd mikor haza jöttem és hát elkezdtem itthon tanulni elkezdtem olyan gondolataim lenne ezzel a csajjal illetően , hogy ku** a nagy viták kezdenek el folyni azzal kapcsolatban , hogy mert én vagyok az aki tanul és a csaj meg ezért emiatt van kiakadva meg minden és elkezd nekem okoskodni , hogy mekkora hülyeségeket dumálok meg minden meg , hogy mekkora hülye vagyok meg olyan gondolat is feltámadt bennem , hogy oda jön kitépi a kezemből a füzetet meg minden én meg azt mondom neki , hogy valahogy ku***ra nem érdekel az , hogy te karót írsz meg minden saját érdeked te fogsz megbukni a vizsgán meg minden és ezzel kapcsolatban egy fajta agresszivitás támadt fel bennem meg az , hogy jól arcon csapnám legszívesebben azt a ku***t erről nektek azért mégis mi a véleményeteket mit láttok benne ? Előre is köszi .. ( Az viszont meg lehet , hogy egy kicsit hülyének is tartotok e-miatt/végett de valahogy egyszerűen muszáj volt megosztanom )
2015. okt. 13. 19:08
 1/2 anonim válasza:
Nyugi agresszivitással csak rontasz a helyzeten. Az a csaj hülye maga miatt lesz karó mert te tanulsz ő meg nem.Kérdezd meg tőle mi a baj . Ha nem hagy békén akkor szólj a tanárodnak.
2015. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt tudom , hogy az agresszivitással csak rontok helyzeten meg problémák és viták kerülnek felszínre meg minden de akkor is ...
2015. okt. 13. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!