Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nézi az osztályban...

Miért nézi az osztályban állandóan mindenki a begipszelt kezemet?

Figyelt kérdés
Azt értem hogy először érdekes de már 2 hete gipszbe van a kezem, úgy vagyok suliban de észreveszem hogy most is állandóóan azt bámulgatja mindenki. Ez most mért olyan érdekes dolog? Ti is ezt csináljátok ha valaki gipszbe megy suliba?

2015. okt. 13. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj ne dramatizáld már túl. szerintem te vagy az akit a legjobban érdekli az egész. de most komolyan erre mit írjunk? rajtam is volt már többször is gipsz, néha megnézték, ennyi. de erősen kétlem hogy a gipszed miatt mindenki téged bámulna, nem akörül forog a világ.
2015. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félnek, hogy elborul az agyad, ámokfutásba kezdesz, és kegyetlenül megtakarod őket a gipsszel.
2015. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem történt azóta semmi új, hogy gipszed lett, így még mindig az a legérdekesebb.

Amúgy én egyszer úgy ültem be órára, hogy előtte vettek tőlem vért és még a karomra volt tapaszozva a vatta. A csoporttársaim egész órán azt bámulták és észrevettem, hogy még hetekkel utána is rá-rásandítottak a karomra, hogy van-e rajta valami :D

2015. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!