Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok hízni? és cukkolnak a vékonyságom miatt az iskolában?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 01:22
 1/7 A kérdező kommentje:
és lány vagyok
2015. szept. 16. 01:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én rákérdeznék mosolyogva "tán féltékeny vagy?:) " - és mennék tovább.. nem kell foglalkozni velük
2015. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, manapság egyeseknek a sz-r is keserű.

Ha hízni akarsz, nézz szét a sport és mozgás témában.

2015. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az esti kakaó segített :) de ihatod nap közben is, van benne, zsír és cukor, egykettőre meg fog látszani.
2015. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dorje1234 válasza:

Eszedbe ne jusson valamit azért tenni, hogy egy-két barom mást mondjon rád, mint amivel eddig ócsárolt...

Aki azzal cukkol, hogy vékony vagy, annak nem az a baja, hogy vékony vagy, hanem az, hogy nincs egy értelmes gondolata, és ebben próbálja kiélni magát.

Azzal akar több lenni, hogy veled elhiteti, hogy te kevesebb vagy.

Ne foglalkozz velük, lépj tovább.

Churchill mondott valami ehhez hasonlót: Ha az utcán az összes olyan kutyával leállok vitatkozni, amelyik megugat, akkor sosem jutok el a célomig.

(Bocs, ha pontatlan voltam...) :-)

2015. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem semmit majd meghízol ha nagy leszel bár ha 18-17éves vagy fordulj orvoshoz mert lehet hogy anorexiás vagy
2016. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!