Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az ilyet hogy hívják?

Az ilyet hogy hívják?

Figyelt kérdés

Normális, egészséges lányok voltak még oviban, de most, főleg, hogy a 13. életévükbe léptek, olyan idegesítőek, legalábbis számomra....

Van az egyik az osztálytársam... Állandóan szerelmes valakibe, de már valakibe nagyon-nagyon az volt, és az összetört Topjoy-üveg cserepeivel, maradványaival vagdosta a mellékereit. Aztán, ettől a Nagy Szerelmétől megvette az Iphone 5-jét, hogy azzal rajoskodjon, hiába mondtam neki, hogy vannak azonos teljesítményben olcsóbb mobilok is, de neki az kellet (???). Állandóan nála van a mobilja, ask.fm-en és Face-n lóg állandóan, és azt hiszi magáról, hogy a 8.osztályba tartozik, mikor még 13. éves sincsen. Utálja az osztályunkat, sose lógna velünk. Mikor barinőmmel megyünk haza, ő direkt kerülőt tesz, nehogy velünk jöjjön... Tudni illik, 2 házzal lakik messze mint barátnőm... Aztán ott van az énekkar, ahol egy búcsúdalt énekeltünk ő meg sírógörcsöt kapott a szerelme miatt. Kérdezi tőlünk, hogy mit csináljon, én azt javasoltam, lovagoljon és szedje a lócitromot, majd akkor kisebb gondja is nagyobb lesz a szerelemnél, de ehelyett jól lehordott a másik osztálynak minket...

Aztán ott van a másik eset, neki a barátnője. Ő viszont nagyon lefogyott egy fiú miatt, 50 kg-ról 43 kg lett, és olyan vékony... Ő minden nap posztol magáról egy selfie-t Facebookra, és magasajnáltató idézetekkel látja el azokat. Szegény nagyon keveset eszik, nagyon aggódom érte, mert kedves lány... De egyszerűen nem bír többet enni 1 pizzaszeletnél, mert összeszűkült a gyomra.

Én nem értem; barátnőim és én rendesen eszünk, kevesebbet Facebookozunk, nem vagyunk szerelmesek senkibe, vagy ha mégis, akkor se vagdossuk magunkat, sírógörcsöt se kapunk.

Az előző két lányt, akiket leírtam, az ilyeneket hogyan hívják szakszóval? Szeretethiányosak, vagy feltűnési viszketegségük van? Vagy egyik sem??


2015. szept. 11. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy hívják, de így 12 évesen ez elég beteg egy dolog,hogy az ereit vágja, meg sírógörcsöt kap miatta. Én is szerelmes vagyk egy lányba, de ilyet biztos, hogy nem csinálnék mert nem éri meg. 14/f
2015. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol velük ? Depressziósak. Otthon nem törődnek velük a szüleik, nem kapnak elég figyelmet. A helyet, hogy itt háborogsz, lekezelően beszélsz róluk, próbálnál meg segíteni neki. Próbálnál velük kedves lenni. Talán csak kedves szóra , mosolyra, figyelmességre vágynak, amit senkitől nem kapnak meg.
2015. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
R.I.B.A.N.C. Amúgy én egy lány miatt fél évvel ezelőtt 76k ról lefogytam 59kgra! Sok ismerős meg se ismert
2015. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, mi is ezt mondtuk neki, de erről a hülyeségéről lebeszélhetetlen... :(
2015. szept. 11. 20:42
 5/6 A kérdező kommentje:
SENKITŐL NEM KAPNAK MOSOLYT??? Minden nap kapnak mosolyt, röhögünk, de 5 perc után semmi. Pláne, hogy én lennék az ő helyében a legboldogabb, ha elköltöznék, de rajta a költözés sem segített...
2015. szept. 12. 07:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, és ne felejtsük el, hogy a szerelme miatt kezdett el cigizni, és még csak 12 éves.
2015. szept. 12. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!