Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ciki ha egy 5....

Szerintetek ciki ha egy 5. Osztályos lány melltartót hord? (tobb lent)

Figyelt kérdés
az egyik ismerősom 5.osztalyos. (5.evvege) melltartót hord (nem agyonszivacsozott) és mindenki azzal cikizi őt,hogy melltartót hord. Szerintem van par lany aki az ismerosomon kivul is hord melltartot 5. Osztalyba es nem ertem miert ciki ez. Egyszer mindenki fog melltartot hordani. Ez normalis h igy cikizik szegenyket?:(

#melltartó #5. osztály #5.osztaly ev vege
2015. jún. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ha van mit beletenni.

Nem egyszerre érnek a lányok :)

2015. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na Ezt mondom :) es van mit beletennie. Igaz nem olyan nagy meret de megfelelo. Szerintem csak irigykednek de nem tudom :( nem ertem ezeket a mai 1-tol 6. Osztalyig levo lanyokat...egyszer meselte a bararnom hohy egy hatodikos azert sirt az udvaron mert ,,szakitott" a pistikevel.
2015. jún. 9. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, most attol, hogy vannak meg kis eretlenkek nem kell veluk foglalkozni. En azt mondom, hogy mindenki akkor kezdi el hordani, amikor mar szuksege van ra, es nem akkor, amikor mar nem "ciki"..;-)
2015. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszt! Megmondom neki h ne erezze cikinek (mar mondtam neki de monta h irjam ki)
2015. jún. 11. 07:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szüksége van rá, egyáltalán nem ciki.

Inkább az a gáz, amikor a kis deszka pisis 11-13 éves k*rvák full laposak, de fölvesznek egy 20 cm szivaccsal kitömött darabot, ami sokszor még nagy is rájuk, és aminek még egy felnõtt nõn sincs semmi keresnivalója és abban villognak, hogy õ már milyen "nagyok".Sõt, netán még be is szólnak kismellû társaiknak (akiknek tulajdonképpen ugyanakkora, néha még kicsit nagyobb is, mint az övéké, csak koruknak megfelelõen öltözködnek és nem tömik ki magukat)

Bár nekem sajnos a másik véglethez is volt szerencsém :/ a csajnak bazinagy melle volt, már negyedikben merevítõs melltartó kellett volna neki, de a mai napig nem hajlandó felvenni, mert az anyja sem hord (16 éves lassan a lányzó), így aztán bokáig lóg neki.Na az a fúj!Bár igazából az anyja tehet róla, mert rossz példát mutat neki.

2015. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:)
2015. júl. 30. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Ez a normális, mi már mind hordtunk 5.-ben, a legtöbben persze csak sportmelltartót, én azóta is csak azt hordok.
2016. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!