Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Így bemehetek suliba? arcomat...

Így bemehetek suliba? arcomat nem mutatom meg

Figyelt kérdés
[link]

#czgimi
2015. márc. 8. 21:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha szereted a szép ruhákat, akkor miért egy ilyen olcsó, jellegtelen, kinyúlt szálakkal éktelenkedő ronda pulóvert tervezed felvenni?
2015. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem volt olcsó,márkás feszes testhezáló félhosszú felsőben vagyok
2015. márc. 8. 23:10
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

legalább egy nadrággal vagy leggingsel vedd fel, így gáz, meg hát ez még csak nem is egyrészes ruha hanem egy hosszú ujjú , hosszított felső


pont az ilyenek illenek a leggingshez

2015. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Így még hozzám is "bejöhetsz" :D
2015. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Bemehetsz.Csak régen drágám a tanárok többsége a hajadnál fogva cibált volna ki teljesen jogosan az épület elé és a többiek mutogattak volna rád,hogy olcsó utcaszéli kis senki vagy,mert ennél többet valóban nem érhetsz,ha itt is így reklámozod magad!

DE!

Mivel már 21.századot írunk,EZÉRT SZERINTEM MÉG OSZTÁLYFŐNÖKI,SŐT IGAZGATÓI DICSÉRETBEN IS RÉSZESÜLHETSZ,AMI AZÉRT NEM SEMMI,UGYE!?

2015. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
4%
De sok rosszmájú ember van itt. :D
2015. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem fél pucéron akarok iskolába bemenni,nem vagyok ennyire kihívó ,csak kíváncsi voltam szerintetek hogy áll rajtam
2015. márc. 9. 12:13
 28/28 anonim ***** válasza:
erre emlékszek , ez volt már ezeréve ... csak akkor hideg volt :D ugyan ez a kérdés
2015. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!